СЪБОТА, 06-и АВГУСТ

02:00 Церемония по откриване на олимпийските игри
14:30 - 15:30 Гребане  Скул (скиф) - мъже - Скиф - мъже
14:30 - 17:00 Спортна стрелба  Пушка - 10м., жени - Квалификации, финали и разпределение на медалите.
15:00 - 23:32 Стрелба с лък  70м., мъже - отборно - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
15:00 - 00:05 Фехтовка  Шпага - индивидуално, жени - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
15:00 - 16:30 Тенис на маса  Индивидуално - жени - Предварителен кръг
15:00 - 16:20 Водна топка  Мъже - Група A: Сърбия - Унгария
15:30 - 21:57 Колоездене на шосе  Масов старт, шосе - мъже - Колоездене на шосе - мъже
15:30 - 17:00 Хандбал  Жени - Група A: Норвегия - Бразилия
15:30 - 16:30 Гребане  Скул (скиф) - жени - Скиф - жени
15:30 - 17:15 Волейбол  Волейбол - жени - Група A: Япония - Южна Корея
15:45 - 17:15 Тенис на маса  Индивидуално - мъже - Предварителен кръг
16:00 - 22:02 Всестранна езда  Дресировка - Индивидуално - ден първи
16:00 - 22:02 Всестранна езда  Дресировка - Отборно - ден първи
16:00 - 17:45 Хокей на трева  Мъже - Група B: Аржентина - Холандия
16:00 - 23:25 Джудо  Категория до 60кг. - мъже - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
16:00 - 23:04 Джудо  Категория до 48кг. - жени - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
16:00 - 16:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група B
16:20 - 17:40 Водна топка  Мъже - Група B: САЩ - Хърватия
16:30 - 03:00 Спортна гимнастика  Спортна земна гимнастика - мъже - Квалификации
16:30 - 03:00 Спортна гимнастика  Висилка - мъже - Квалификации
16:30 - 03:00 Спортна гимнастика  Индивидуален многобой - мъже - Квалификации
16:30 - 03:00 Спортна гимнастика  Успоредка - мъже - Квалификации
16:30 - 03:00 Спортна гимнастика  Кон с гривни - мъже - Квалификации
16:30 - 03:00 Спортна гимнастика  Халки - мъже - Квалификации
16:30 - 03:00 Спортна гимнастика  Отборно - мъже - Квалификации
16:30 - 03:00 Спортна гимнастика  Прескок - мъже - Квалификации
16:30 - 17:00 Гребане  Двойка - мъже - Двойка разпашно - мъже
16:45 - 05:00 Тенис   - Кръг 1: Григор Димитров (Бъл) - Марин Чилич (Хърв) от 18:30 ч.
17:00 - 17:45 Бокс  Лека муха от 46 до 49 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
17:00 - 17:30 Гребане  Двойка скул - жени - Двойка скул - жени
17:00 - 17:20 Ръгби  Жени - Група B: Франция - Испания
17:00 - 17:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група A
17:15 - 22:00 Тенис на маса  Индивидуално - жени - Кръг 1
17:30 - 19:00 Хандбал  Жени - Група B: Холандия - Франция
17:30 - 18:00 Гребане  Двойка скул - мъже - Двойка скул - мъже
17:30 - 17:50 Ръгби  Жени - Група B: Нова Зеландия - Кения
17:35 - 19:20 Волейбол  Волейбол - жени - Група B: Китай - Холандия
17:40 - 19:00 Водна топка  Мъже - Група B: Испания - Италия
17:45 - 18:30 Бокс  Лека до 60 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
18:00 - 19:45 Баскетбол  Жени - Група A: Турция - Франция
18:00 - 18:30 Гребане  Четворка, лека категория - мъже - Четворка разпашно, лека категория - мъже
18:00 - 18:20 Ръгби  Жени - Група C: Великобритания - Бразилия
18:00 - 18:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група D
18:30 - 19:00 Бокс  Полутежка до 81 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
18:30 - 20:15 Хокей на трева  Мъже - Група A: Белгия - Великобритания
18:30 - 18:50 Гребане  Четворка скул - мъже - Четворка скул - мъже
18:30 - 18:50 Ръгби  Жени - Група C: Канада - Япония
18:50 - 19:10 Гребане  Четворка скул - жени - Четворка скул - жени
19:00 - 19:15 Бокс  Тежка до 91 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
19:00 - 19:20 Ръгби  Жени - Група A: САЩ - Фиджи
19:00 - 22:00 Спортна стрелба  Пистолет - 10м., мъже - Квалификации, финали и разпределение на медалите.
19:00 - 19:24 Плуване  Плуване - 400м. съчетано, мъже - Индивидуално - мъже
19:00 - 19:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група C
19:00 - 20:20 Водна топка  Мъже - Група A: Гърция - Япония
19:26 - 19:44 Плуване  Плуване - 100м. бътерфлай, жени - 100 м. бътерфлай - жени
19:30 - 21:15 Хокей на трева  Мъже - Група A: Австралия - Нова Зеландия
19:30 - 19:50 Ръгби  Жени - Група A: Австралия - Колумбия
19:46 - 20:10 Плуване  Плуване - 400м. свободен стил, мъже - Свободен стил - 400 м. (мъже)
20:12 - 20:36 Плуване  Плуване - 400м. съчетано, жени - Индивидуално - жени
20:15 - 22:00 Баскетбол  Мъже - Група A: Австралия - Франция
20:15 - 22:00 Баскетбол  Жени - Група B: Китай - Канада
20:38 - 20:59 Плуване  Плуване - 100м. бруст, мъже - 100 м. брус - мъже
20:40 - 22:10 Хандбал  Жени - Група B: Русия - Южна Корея
21:00 - 23:00 Футбол  Жени - Група F: Канада - Зимбабве
21:00 - 22:45 Волейбол  Волейбол - жени - Група А: Бразилия - Камерун
21:01 - 21:17 Плуване  Плуване - 4х100 свободен стил щафета, жени - Щафета 4X100 м. свободен стил - жени
21:30 - 22:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група C
22:00 - 22:20 Ръгби  Жени - Група B: Франция - Кения
22:00 - 02:30 Тенис на маса  Индивидуално - мъже - Кръг 1
22:30 - 22:50 Ръгби  Жени - Група B: Нова Зеландия - Испания
22:30 - 23:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група C
22:40 - 00:10 Хандбал  Жени - Група A: Черна гора - Испания
23:00 - 23:45 Бокс  Лека муха от 46 до 49 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
23:00 - 01:00 Футбол  Жени - Група G: САЩ - Франция
23:00 - 23:20 Ръгби  Жени - Група C: Великобритания - Япония
23:00 - 00:45 Хокей на трева  Жени - Група B: Аржентина - САЩ
23:05 - 00:50 Волейбол  Волейбол - жени - Група B: САЩ - Пуерто Рико
23:30 - 01:15 Баскетбол  Жени - Група A: Бразилия - Австралия
23:30 - 23:50 Ръгби  Жени - Група C: Канада - Бразилия
23:30 - 00:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група F
23:45 - 00:30 Бокс  Лека до 60 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове

OЛИМПИЙСКА ПРОГРАМА

По дати 3 - 22 Aвгуст

П В С Ч П С Н 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

ПОСЛЕДНИ РЕЗУЛТАТИ

21.08.2016Художествена гимнастика - Ансамбъл - жени
36.233 т. 1. Русия
35.766 т. 2. Испания
35.766 т. 3. България
20.08.2016Лека атлетика - Висок скок - жени
197 см. 1. Рут Бейтия (Исп)
197 см. 2. Мирела Демирева (Бъл)
197 см. 3. Бланка Влашич (Хърв)