НЕДЕЛЯ, 07-и АВГУСТ

00:00 - 02:00 Футбол  Жени - Група F: Германия - Австралия
00:00 - 01:45 Хокей на трева  Мъже - Група B: Канада - Германия
00:00 - 00:20 Ръгби  Жени - Група A: САЩ - Колумбия
00:30 - 01:00 Бокс  Полутежка до 81 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
00:30 - 00:50 Ръгби  Жени - Група A: Австралия - Фиджи
00:30 - 01:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група A
01:00 - 02:45 Баскетбол  Мъже - Група A: Китай - САЩ
01:00 - 01:15 Бокс  Тежка до 91 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
01:00 - 03:00 Футбол  Жени - Група E: Южна Африка - Китай
01:00 - 02:40 Вдигане на тежести  Категория до 48кг. - жени - Група A: Разпределение на медалите
01:30 - 03:15 Хокей на трева  Мъже - Група A: Испания - Бразилия
01:30 - 02:50 Водна топка  Мъже - Група B: Франция - Черна гора
01:45 - 03:30 Баскетбол  Жени - Група A: Беларус - Япония
01:50 - 03:20 Хандбал  Жени - Група A: Румъния - Ангола
02:00 - 04:00 Футбол  Жени - Група G: Колумбия - Нова Зеландия
02:30 - 04:15 Хокей на трева  Жени - Група B: Великобритания - Австралия
02:30 - 20:30 Тенис на маса  Индивидуално - жени - Кръг 2
02:30 - 04:15 Волейбол  Волейбол - жени - Група A: Русия - Аржентина
02:50 - 04:10 Водна топка  Мъже - Група A: Бразилия - Австралия
03:00 - 03:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група F
03:50 - 05:20 Хандбал  Жени - Група B: Швеция - Аржентина
04:00 - 06:00 Футбол  Жени - Група E: Бразилия - Швеция
04:00 - 04:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група B
04:03 - 04:11 Плуване  Плуване - 400м. съчетано, мъже - Финал и разпределение на медалите
04:11 - 06:06 Плуване  Плуване - 100м. бътерфлай, жени - Полуфинали
04:30 - 06:15 Баскетбол  Мъже - Група А: Венецуела - Сърбия
04:30 - 04:38 Плуване  Плуване - 400м. свободен стил, мъже - Финал и разпределение на медалите
04:35 - 06:20 Волейбол  Волейбол - жени - Група B: Сърбия - Италия
04:49 - 04:57 Плуване  Плуване - 400м. съчетано, жени - Финал и разпределение на медалите
05:00 - 05:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група D
05:05 - 06:20 Плуване  Плуване - 100м. бруст, мъже - Полуфинали
05:24 - 05:32 Плуване  Плуване - 4х100 свободен стил щафета, жени - Финал и разпределение на медалите
05:59 - 06:49 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група C
14:30 - 15:00 Гребане  Скул (скиф) - мъже - Скиф (мъже) - репешажи
15:00 - 00:05 Фехтовка  Рапира - индивидуално, мъже - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
15:00 - 23:32 Стрелба с лък  70м., жени - отборно - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
15:00 - 15:30 Гребане  Скул (скиф) - жени - Скиф (жени) - репешажи
15:00 - 15:50 Спортна стрелба  Пистолет - 10м., жени - Квалификации (с участието на Антоанета Бонева)
15:00 - 18:30 Спортна стрелба  Стрелба по чинийки (трап) - жени - Квалификации
15:30 - 17:00 Хандбал  Мъже - Група A: Хърватия - Катар
15:30 - 15:40 Гребане  Двойка - мъже - Двойка разпашно (мъже) - репешажи
15:30 - 20:00 Спортна стрелба  Стрелба по чинийки (трап) - мъже - Квалификации - ден първи
15:30 - 17:15 Волейбол  Волейбол - мъже - Група A: Италия - Франция
15:40 - 15:50 Гребане  Двойка скул - жени - Двойка скул (жени) - репешажи
15:45 - 01:00 Спортна гимнастика  Спортна греда - жени - Квалификации
15:45 - 01:00 Спортна гимнастика  Спортна земна гимнастика - жени - Квалификации
15:45 - 01:00 Спортна гимнастика  Индивидуален многобой - жени - Квалификации
15:45 - 01:00 Спортна гимнастика  Отборно - жени - Квалификации
15:45 - 01:00 Спортна гимнастика  Смесена успоредка - жени - Квалификации
15:45 - 01:00 Спортна гимнастика  Прескок - жени - Квалификации
15:50 - 16:00 Гребане  Двойка скул - мъже - Двойка скул (мъже) - репешажи
16:00 - 22:01 Всестранна езда  Дресировка - Индивидуално - ден втори
16:00 - 22:01 Всестранна езда  Дресировка - Отборно - ден втори
16:00 - 17:45 Хокей на трева  Жени - Група A: Нова Зеландия - Южна Корея
16:00 - 23:25 Джудо  Категория 60-66кг. - мъже - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
16:00 - 23:04 Джудо  Категория 48-52 кг. - жени - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
16:00 - 16:10 Гребане  Четворка, лека категория - мъже - Четворка разпашно, лека категория (мъже) - репешажи
16:00 - 22:30 Тенис на маса  Индивидуално - мъже - Кръг 2
16:00 - 16:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група F
16:00 - 18:00 Вдигане на тежести  Категория до 56кг. - мъже - Група B
16:10 - 16:40 Гребане  Двойка - жени - Двойка разпашно - жени
16:40 - 17:20 Гребане  Двойка скул, лека категория - жени - Двойка скул, лека категория - жени
16:45 - 05:00 Тенис   - (поредността на мачовете ще бъде обявена в деня преди тях) От 20:00 ч. Цветана Пиронкова (Бъл) - Лаура Зигемунд (Гер) - Кръг 1
17:00 - 23:45 Бокс  Лека до 60 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
17:00 - 18:45 Хокей на трева  Жени - Група B: Япония - Индия
17:00 - 17:20 Ръгби  Жени - Група B: Испания - Кения
17:00 - 17:30 Спортна стрелба  Пистолет - 10м., жени - Финал и разпределение на медалите
17:00 - 17:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група B
17:20 - 18:00 Гребане  Двойка скул, лека категория - мъже - Двойка скул, лека категория - мъже
17:30 - 19:00 Хандбал  Мъже - Група B: Швеция - Германия
17:30 - 17:50 Ръгби  Жени - Група B: Нова Зеландия - Франция
17:35 - 19:20 Волейбол  Волейбол - мъже - Група A: Бразилия - Мексико
17:45 - 00:45 Бокс  Полусредна до 69 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
18:00 - 19:45 Баскетбол  Жени - Група B: САЩ - Сенегал
18:00 - 18:30 Гребане  Четворка - мъже - Четворка разпашно - мъже
18:00 - 18:20 Ръгби  Жени - Група C: Бразилия - Япония
18:00 - 18:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група A
18:15 - 22:21 Колоездене на шосе  Масов старт, шосе - жени - Разпределение на медалите
18:30 - 21:12 Кану-каяк (слалом)  Кану - 1000м. индивидуално, мъже (c1) - Индивидуално - мъже
18:30 - 20:15 Хокей на трева  Жени - Група A: Холандия - Испания
18:30 - 18:50 Ръгби  Жени - Група C: Канада - Великобритания
18:30 - 20:00 Вдигане на тежести  Категория 48-53кг. - жени - Група B
18:45 - 01:30 Бокс  Полутежка до 81 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
19:00 - 21:00 Футбол  Мъже - Група C: Фиджи - Мексико
19:00 - 19:20 Ръгби  Жени - Група A: Фиджи - Колумбия
19:00 - 19:18 Плуване  Плуване - 100м. гръб, жени - Квалификации
19:00 - 19:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група D
19:20 - 22:14 Кану-каяк (слалом)  Каяк - 1000м. индивидуално, мъже (k1) - Индивидуално - мъже
19:20 - 19:55 Плуване  Плуване - 200м. свободен стил, мъже - Квалификации
19:30 - 21:15 Хокей на трева  Жени - Група A: Китай - Германия
19:30 - 19:50 Ръгби  Жени - Група A: Австралия - САЩ
19:57 - 20:15 Плуване  Плуване - 100м. бруст, жени - Квалификации
20:15 - 22:00 Баскетбол  Мъже - Група B: Бразилия - Литва
20:15 - 22:00 Баскетбол  Жени - Група B: Сърбия - Испания
20:17 - 20:35 Плуване  Плуване - 100м. гръб, мъже - Квалификации
20:37 - 21:07 Плуване  Плуване - 400м. свободен стил, жени - Квалификации
20:40 - 22:10 Хандбал  Мъже - Група A: Дания - Аржентина
21:00 - 23:00 Футбол  Мъже - Група D: Хондурас - Португалия
21:00 - 22:00 Спортна стрелба  Стрелба по чинийки (трап) - жени - Полуфинали и разпределение на медалите
21:00 - 22:45 Волейбол  Волейбол - мъже - Група B: Полша - Египет
21:09 - 21:25 Плуване  Плуване - 4х100 свободен стил щафета, мъже - Квалификации
21:30 - 22:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група E
21:30 - 23:10 Вдигане на тежести  Категория 48-53кг. - жени - Група А: Разпределение на медалите
22:00 - 00:00 Футбол  Мъже - Група C: Германия - Южна Корея
22:00 - 23:00 Скокове във вода   - Финал и разпределение на медалите
22:00 - 00:50 Ръгби  Жени - Eлиминационни кръгове
22:30 - 23:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група Е
22:40 - 00:10 Хандбал  Мъже - Група B: Полша - Бразилия
23:00 - 00:45 Хокей на трева  Мъже - Група A: Великобритания - Нова Зеландия
23:05 - 00:50 Волейбол  Волейбол - мъже - Група A: САЩ - Канада
23:30 - 01:15 Баскетбол  Жени - Група A: Австралия - Турция
23:30 - 00:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група E

OЛИМПИЙСКА ПРОГРАМА

По дати 3 - 22 Aвгуст

П В С Ч П С Н 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

ПОСЛЕДНИ РЕЗУЛТАТИ

21.08.2016Художествена гимнастика - Ансамбъл - жени
36.233 т. 1. Русия
35.766 т. 2. Испания
35.766 т. 3. България
20.08.2016Лека атлетика - Висок скок - жени
197 см. 1. Рут Бейтия (Исп)
197 см. 2. Мирела Демирева (Бъл)
197 см. 3. Бланка Влашич (Хърв)