ПОНЕДЕЛНИК, 08-и АВГУСТ

00:00 - 02:00 Футбол  Мъже - Група D: Аржентина - Алжир
00:00 - 01:45 Хокей на трева  Мъже - Група B: Холандия - Ейре
00:00 - 02:00 Тенис на маса  Индивидуално - жени - Кръг 3
00:30 - 01:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група F
01:00 - 02:45 Баскетбол  Мъже - Група B: Хърватия - Испания
01:00 - 03:00 Футбол  Мъже - Група A: Дания - Южна Африка
01:00 - 03:00 Футбол  Мъже - Група B: Швеция - Нигерия
01:00 - 02:40 Вдигане на тежести  Категория до 56кг. - мъже - Група A: Разпределение на медалите
01:30 - 03:15 Хокей на трева  Мъже - Група A: Бразилия - Белгия
01:45 - 03:30 Баскетбол  Жени - Група A: Франция - Беларус
01:50 - 03:20 Хандбал  Мъже - Група A: Франция - Тунис
02:00 - 20:00 Тенис на маса  Индивидуално - мъже - Кръг 3
02:30 - 04:00 Спортна гимнастика  Спортна греда - жени - Квалификации
02:30 - 04:00 Спортна гимнастика  Спортна земна гимнастика - жени - Квалификации
02:30 - 04:00 Спортна гимнастика  Индивидуален многобой - жени - Квалификации
02:30 - 04:00 Спортна гимнастика  Отборно - жени - Квалификации
02:30 - 04:00 Спортна гимнастика  Смесена успоредка - жени - Квалификации
02:30 - 04:00 Спортна гимнастика  Прескок - жени - Квалификации
02:30 - 04:15 Хокей на трева  Мъже - Група A: Австралия - Испания
02:30 - 04:15 Волейбол  Волейбол - мъже - Група B: Русия - Куба
03:00 - 03:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група E
03:50 - 05:20 Хандбал  Мъже - Група B: Словения - Египет
04:00 - 06:00 Футбол  Мъже - Група A: Бразилия - Ирак
04:00 - 06:00 Футбол  Мъже - Група B: Япония - Колумбия
04:00 - 04:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група D
04:03 - 04:08 Плуване  Плуване - 100м. бътерфлай, жени - Финал и разпределение на медалите
04:08 - 06:37 Плуване  Плуване - 200м. свободен стил, мъже - Полуфинали
04:26 - 06:45 Плуване  Плуване - 100м. бруст, жени - Полуфинали
04:30 - 06:15 Баскетбол  Мъже - Група B: Нигерия - Аржентина
04:35 - 06:20 Волейбол  Волейбол - мъже - Група B: Аржентина - Иран
04:53 - 04:58 Плуване  Плуване - 100м. бруст, мъже - Финал и разпределение на медалите
05:00 - 05:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група B
05:01 - 05:09 Плуване  Плуване - 400м. свободен стил, жени - Финал и разпределение на медалите
05:09 - 06:57 Плуване  Плуване - 100м. гръб, мъже - Полуфинали
05:33 - 07:05 Плуване  Плуване - 100м. гръб, жени - Полуфинали
05:54 - 06:02 Плуване  Плуване - 4х100 свободен стил щафета, мъже - Финал и разпределение на медалите
05:59 - 06:49 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група A
14:30 - 15:30 Гребане  Скул (скиф) - мъже - Скиф (мъже) - полуфинали
14:30 - 15:30 Гребане  Скул (скиф) - мъже - Скиф (мъже) - полуфинали
14:50 - 15:50 Гребане  Скул (скиф) - жени - Скиф (жени) - полуфинали
15:00 - 23:23 Стрелба с лък  70м., мъже - индивидуално - Eлиминационни кръгове
15:00 - 00:05 Фехтовка  Сабя - индивидуално, жени - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
15:00 - 18:30 Спортна стрелба  Пушка - 10м., мъже - Квалификации, финали и разпределение на медалите.
15:00 - 16:20 Водна топка  Мъже - Група A: Сърбия - Гърция
15:10 - 15:20 Гребане  Двойка - жени - Двойка разпашно (жени) - репешажи
15:20 - 15:40 Гребане  Двойка скул, лека категория - жени - Двойка скул, лека категория (жени) - репешажи
15:26 - 23:36 Стрелба с лък  70м., жени - индивидуално - Eлиминационни кръгове
15:30 - 17:00 Хандбал  Жени - Група B: Южна Корея - Швеция
15:30 - 22:00 Спортна стрелба  Стрелба по чинийки (трап) - мъже - Квалификации, финали и разпределение на медалите.
15:30 - 17:15 Волейбол  Волейбол - жени - Група B: Китай - Италия
15:40 - 16:00 Гребане  Двойка скул, лека категория - мъже - Двойка скул, лека категория (мъже) - репешажи
16:00 - 20:20 Всестранна езда  Пресечена местност - Индивидуално
16:00 - 20:20 Всестранна езда  Пресечена местност - Отборно
16:00 - 17:45 Хокей на трева  Жени - Група A: Австралия - САЩ
16:00 - 23:25 Джудо  Категория 66-73кг. - мъже - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
16:00 - 23:04 Джудо  Категория 52-57кг. жени - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
16:00 - 16:10 Гребане  Четворка скул - мъже - Четворка скул (мъже) - репешажи
16:00 - 18:00 Тенис на маса  Индивидуално - жени - Кръг 3
16:00 - 16:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група A
16:00 - 18:00 Вдигане на тежести  Категория 56-62кг. - мъже - Група B
16:10 - 16:20 Гребане  Четворка скул - жени - Четворка скул (жени) - репешажи
16:20 - 16:40 Гребане  Четворка - мъже - Четворка разпашно (мъже) - репешажи
16:20 - 17:40 Водна топка  Мъже - Група B: Италия - Франция
16:30 - 16:50 Гребане  Осмица - жени - Осмица разпашно - жени
16:45 - 05:00 Тенис   - (поредността на мачовете ще бъде обявена в деня преди тях)
16:50 - 17:10 Гребане  Осмица - мъже - Осмица разпашно - мъже
17:00 - 00:00 Бокс  Лека муха от 46 до 49 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
17:00 - 18:45 Хокей на трева  Мъже - Група B: Германия - Индия
17:00 - 17:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група B
17:30 - 19:00 Хандбал  Жени - Група B: Франция - Русия
17:35 - 19:20 Волейбол  Волейбол - жени - Група A: Япония - Камерун
17:40 - 19:00 Водна топка  Мъже - Група B: САЩ - Испания
18:00 - 19:45 Баскетбол  Жени - Група B: Испания - САЩ
18:00 - 00:30 Бокс  Полусредна до 69 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
18:00 - 18:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група F
18:30 - 01:00 Бокс  Средна до 75 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
18:30 - 20:52 Кану-каяк (слалом)  Кану - 1000м. двойки, мъже (c2) - Двойки - мъже
18:30 - 20:15 Хокей на трева  Мъже - Група B: Канада - Аржентина
18:30 - 01:30 Ръгби  Жени - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
18:30 - 20:00 Вдигане на тежести  Категория 53-58кг. - жени - Група B
19:00 - 02:00 Бокс  Тежка до 91 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
19:00 - 19:25 Плуване  Плуване - 200м. свободен стил, жени - Квалификации
19:00 - 19:50 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група D
19:00 - 20:20 Водна топка  Мъже - Група A: Унгария - Австралия
19:05 - 21:20 Ветроходство  Laser - мъже - Две състезания
19:05 - 21:30 Ветроходство  RS-X - мъже - Три състезания
19:10 - 21:54 Кану-каяк (слалом)  Каяк - 500м. индивидуално, жени (k1) - Индивидуално - жени
19:15 - 21:30 Ветроходство  Laser Radial - жени - Две състезания
19:15 - 21:40 Ветроходство  RS-X - жени - Три състезания
19:27 - 19:52 Плуване  Плуване - 200м. бътерфлай, мъже - Квалификации
19:30 - 21:15 Хокей на трева  Жени - Група A: Нова Зеландия - Германия
19:54 - 20:19 Плуване  Плуване - 200м. съчетано, жени - Индивидуално - жени
20:15 - 22:00 Баскетбол  Мъже - Група A: Сърбия - Австралия
20:15 - 22:00 Баскетбол  Жени - Група B: Канада - Сърбия
20:40 - 22:10 Хандбал  Жени - Група A: Испания - Норвегия
21:00 - 22:45 Волейбол  Волейбол - жени - Група B: САЩ - Холандия
21:30 - 22:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група C
21:30 - 23:10 Вдигане на тежести  Категория 53-58кг. - жени - Група A - разпределение на медалите
22:00 - 23:00 Плуване  Синхронен скок вода - 10м. платформа, мъже - Финал и разпределение на медалите
22:00 - 00:40 Спортна гимнастика  Отборно - мъже - Финал и разпределение на медалите
22:00 - 23:00 Тенис на маса  Индивидуално - жени - Кръг 4
22:30 - 23:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група A
22:40 - 00:10 Хандбал  Жени - Група A: Бразилия - Румъния
23:00 - 00:45 Хокей на трева  Жени - Група A: Холандия - Южна Корея
23:00 - 00:00 Тенис на маса  Индивидуално - мъже - Кръг 4
23:05 - 00:50 Волейбол  Волейбол - жени - Група B: Сърбия - Пуерто Рико
23:30 - 01:15 Баскетбол  Жени - Група A: Япония - Бразилия
23:30 - 00:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - жени - Група B

OЛИМПИЙСКА ПРОГРАМА

По дати 3 - 22 Aвгуст

П В С Ч П С Н 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

ПОСЛЕДНИ РЕЗУЛТАТИ

21.08.2016Художествена гимнастика - Ансамбъл - жени
36.233 т. 1. Русия
35.766 т. 2. Испания
35.766 т. 3. България
20.08.2016Лека атлетика - Висок скок - жени
197 см. 1. Рут Бейтия (Исп)
197 см. 2. Мирела Демирева (Бъл)
197 см. 3. Бланка Влашич (Хърв)