ВТОРНИК, 09-и АВГУСТ

00:00 - 01:45 Хокей на трева  Жени - Група B: Индия - Великобритания
00:30 - 01:20 Плажен волейбол  Плажен волейбол - мъже - Група F
01:00 - 02:45 Баскетбол  Мъже - Група A: САЩ - Венецуела
01:00 - 02:40 Вдигане на тежести  Категория 56-62кг. - мъже - Група A - разпределение на медалите
01:30 - 03:15 Хокей на трева  Жени - Група A: Испания - Китай
01:30 - 02:50 Водна топка  Мъже - Група A: Япония - Бразилия
01:45 - 03:30 Баскетбол  Жени - Група B: Сенегал - Китай
01:50 - 03:20 Хандбал  Жени - Група B: Аржентина - Холандия
02:30 - 00:00 Тенис на маса   - Жени и мъже
02:30 - 00:50 Волейбол   - Жени и мъже
02:30 - 04:15 Хокей на трева  Жени - Група B: Аржентина - Япония
02:50 - 20:20 Водна топка   - Мъже и жени
03:00 - 01:20 Плажен волейбол   - Жени и мъже
03:50 - 05:20 Хандбал  Жени - Група А: Ангола - Черна гора
04:00 - 20:39 Плуване   - Жени и мъже
04:30 - 06:15 Баскетбол  Мъже - Група A: Франция - Китай
14:30 - 17:50 Гребане   - Жени и мъже
15:00 - 23:23 Стрелба с лък  70м., мъже - индивидуално - Eлиминационни кръгове
15:00 - 00:15 Фехтовка  Шпага - индивидуално, мъже - Eлиминационни кръгове и разпределение на медалите
15:00 - 22:30 Спортна стрелба   - Жени
15:26 - 23:36 Стрелба с лък  70м., жени - индивидуално - Eлиминационни кръгове
15:30 - 03:20 Хандбал  Мъже - Групова фаза
16:00 - 20:56 Всестранна езда  Прескачане на препятствия - Индивидуално - квалификации, финал и разпределение на медалите
16:00 - 01:45 Хокей на трева  Мъже - Групова фаза
16:00 - 23:25 Джудо   - Жени и мъже
16:00 - 02:40 Вдигане на тежести   - Жени и мъже
16:00 - 18:32 Всестранна езда  Прескачане на препятствия - Отборно - финал и разпределение на медалите
16:45 - 05:00 Тенис   - (поредността на мачовете ще бъде обявена в деня преди тях)
17:00 - 23:56 Бокс  Лека до 60 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
17:00 - 01:00 Ръгби   - Мъже
18:00 - 00:56 Бокс  Средна до 75 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
18:15 - 20:00 Баскетбол  Жени - Група A: Австралия - Франция
19:00 - 01:11 Бокс  Супертежка +91 кг. - мъже - Eлиминационни кръгове
19:05 - 21:40 Ветроходство   - Жени и мъже
19:30 - 21:48 Кану-каяк (слалом)  Кану - 1000м. индивидуално, мъже (c1) - Полуфинал, финал и разпределение на медалите
20:15 - 22:00 Баскетбол  Мъже - Група B: Испания - Бразилия
21:30 - 23:15 Баскетбол  Жени - Група A: Бразилия - Беларус
22:00 - 23:00 Скокове във вода  10м. платформа, жени - Двойки - синхронно
22:00 - 23:55 Художествена гимнастика   - Ансамбъл - финал
22:00 - 00:00 Футбол  Жени - Група F: Австралия - Зимбабве
22:00 - 00:00 Футбол  Жени - Група F: Германия - Канада
22:00 - 23:55 Спортна гимнастика  Отборно - жени - Финал и разпределение на медалите
23:45 - 01:30 Баскетбол  Жени - Група A: Турция - Япония

OЛИМПИЙСКА ПРОГРАМА

По дати 3 - 22 Aвгуст

П В С Ч П С Н 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

ПОСЛЕДНИ РЕЗУЛТАТИ

21.08.2016Художествена гимнастика - Ансамбъл - жени
36.233 т. 1. Русия
35.766 т. 2. Испания
35.766 т. 3. България
20.08.2016Лека атлетика - Висок скок - жени
197 см. 1. Рут Бейтия (Исп)
197 см. 2. Мирела Демирева (Бъл)
197 см. 3. Бланка Влашич (Хърв)