ПОСЛЕДНИ РЕЗУЛТАТИ


Бързо пързаляне с кънки - Спринт, 500 м
18.02.2018
Нао Кодаира (Япония) 36.94
Сан-Хуа Ли (Република Корея) 37.33
Каролина Ербанова (Чехия) 37.34
 
Ски свободен стил - Ски акробатика мъже
18.02.2018
Олександър Абраменко (Украйна) 128.51
Дзюндзян Дзя (Китай) 128.05
Илия Буров (ОАЕ) 122.17
 
Биатлон - Масов старт мъже
18.02.2018
Мартен Фуркад (Франция) 35.47.3 (фотофиниш)
Симон Шемп (Германия) 35.47.3 (фотофиниш)
Емил Хегле Свендсен (Норвегия) 35.58.5
 
Ски свободен стил - Слоупстайл мъже
18.02.2018
Ойстен Браатен (Норвегия) 95.00
Ник Гопър (САЩ) 93.60
Алекс Болю-Маршан (Франция) 92.40
 
Ски бягане - 4 х 10 км щафета
18.02.2018
Норвегия 1:33:04.9
Олимпийски атлети от Русия 1:33:14.3
Франция 1:33:41.8
 
Ски алпийски дисциплини - Гигантски слалом
18.02.2018
Марсел Хиршер (Австрия) 2:18.04
Хенрик Кристоферсен (Норвегия) 2:19.31
Алекси Пинтюро (Франция) 2:19.35
 
Шортрек - 1000 м
17.02.2018
Самюел Жирар (Канада) 1:24.650
Джон-Хенри Крюгер (САЩ) 1:24.864
Ира Сео (Република Корея) 1:31.619
 
Шортрек - 1500 м
17.02.2018
Минджон Чой (Република Корея) 2:24.948
Цзинюй Ли (Китай) 2:25.703
Ким Бутен (Канада) 2:25.834
 
Биатлон - Масов старт жени
17.02.2018
Анастасия Кузмина (Словакия) 35:23.0
Дария Домрачова (Беларус) 35:41.8
Тирил Екхоф (Норвегия) 35:50.6
 
Ски бягане - 4х5 км щафета
17.02.2018
Норвегия 51:24.3
Швеция 51:26.3
Олимпийски атлети от Русия 52:07.6
 
Ски свободен стил - Слоупстайл жени
17.02.2018
Сара Хьофлин (Швейцария) 91.20
Матилде Гремо (Швейцария) 88.00
Изабел Аткин (Великобритания) 84.60
 
Фигурно пързаляне - Волна програма
17.02.2018
Юзуру Ханю (Япония) 317.85
Шома Уно (Япония) 306.90
Хавиер Фернандес (Испания) 305.24
 
Ски алпийски дисциплини - Супер гигантски слалом
17.02.2018
Естер Ледецка (Чехия) 1:21.11
Ана Файт (Австрия) 1:21.12
Тина Вайратер (Лихтенщайн) 1:21.22
 
Скелетон - Скелетон мъже
16.02.2018
Юн Сун Бин (Корея) 50.02
Никита Трегубов (ОАР) 50.56
Дом Парсънс (Великобритания) 50.61
 
Сноуборд - Сноуборд крос жени
16.02.2018
Мишела Мойоли (Италия)
Джулия Мабильо (Франция)
Ева Самкова (Чехия)
 
Ски бягане - 15 км свободен стил
16.02.2018
Дарио Колоня (Швейцария) 00:33:43
Симен Хегстад Крюгер (Норвегия) 00:34:02
Денис Спицов (ОАР) 00:34:06
 
Ски алпийски дисциплини - Слалом
16.02.2018
Фрида Хансдотер (Швеция) 1:38.63
Уенди Холденер (Швейцария) 1:38.68
Катарина Галхубер (Австрия) 1:38.95
 
Ски алпийски дисциплини - Супер-гигантски слалом
16.02.2018
Матиас Майер (Австрия) 1:24.44
Беат Фойц (Швейцария) 1:24.57
Киетил Янсруд (Норвегия) 1:24.62
 
Ски бягане - 10 км свободен стил
15.02.2018
Рагнхилд Хага (Норвегия) 25:00.5 мин
Шарлоте Кала (Швеция) 25:20.8 мин
Марит Бьорген (Норвегия) и Криста Пармаковски (Финландия) 25:32.4 мин
 
Ски алпийски дисциплини - Гигантски слалом
15.02.2018
Микаела Шифрин (САЩ) 2:20.02
Рагнхилд Мовинкел (Норвегия) 2:20.41
Федерика Бриньоне (Италия) 2:20.48
 
Биатлон - Индивидуален старт жени
15.02.2018
Хана Йоберг (Швеция) 41:07
Лаура Далмайер (Германия) 41:48
Анастасия Кузмина (Словакия) 41:32
 

OЛИМПИЙСКА ПРОГРАМА

По дати 9 - 25 Февруари

П В С Ч П С Н 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

НОВИНИ

ПОСЛЕДНИ РЕЗУЛТАТИ

18.02.2018Бързо пързаляне с кънки - Спринт, 500 м
36.94 Нао Кодаира (Япония)
37.33 Сан-Хуа Ли (Република Корея)
37.34 Каролина Ербанова (Чехия)
18.02.2018Ски свободен стил - Ски акробатика мъже
128.51 Олександър Абраменко (Украйна)
128.05 Дзюндзян Дзя (Китай)
122.17 Илия Буров (ОАЕ)