ЧЕТВЪРТЪК, 15-и ФЕВРУАРИ

02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Канада - Южна Корея
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Дания - Япония
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Китай - Олимпийски атлети от Русия
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Великобритания - САЩ
03:30 - 00:00 Фигурно пързаляне  Спортни двойки - Волна програма
03:30 - 05:55 Скелетон  Скелетон мъже - Първо и второ спускане
04:00 - 06:10 Ски алпийски дисциплини  Супер-гигантски слалом - мъже
04:00 - 07:45 Сноуборд  Сноуборд крос мъже - Сноуборд крос мъже
05:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група С, Финландия - Германия
05:10 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Група А, САЩ - Канада
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, САЩ - Италия
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Норвегия - Канада
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Великобритания - Япония
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Дания - Швейцария
09:00 - 10:45 Ски бягане  10 км свободен стил - Жени
09:40 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група С, Норвегия - Швеция
09:40 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Група А, Олимпийски атлети от Русия - Финландия
13:00 - 15:00 Биатлон  Индивидуален старт мъже - 20 км
13:00 - 15:10 Бързо пързаляне с кънки  10 000 м - Мъже
13:00 - 13:45 Ски свободен стил  Ски акробитика жени - Квалификации
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Китай - Великобритания
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Канада - Швеция
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, САЩ - Швейцария
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Южна Корея - Япония
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група А, Чехия - Южна Корея
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група А, Швейцария - Канада
15:00 - 16:15 Спортни шейни  Отборно - Щафета

OЛИМПИЙСКА ПРОГРАМА

По дати 9 - 25 Февруари

П В С Ч П С Н 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

НОВИНИ

ПОСЛЕДНИ РЕЗУЛТАТИ

18.02.2018Бързо пързаляне с кънки - Спринт, 500 м
36.94 Нао Кодаира (Япония)
37.33 Сан-Хуа Ли (Република Корея)
37.34 Каролина Ербанова (Чехия)
18.02.2018Ски свободен стил - Ски акробатика мъже
128.51 Олександър Абраменко (Украйна)
128.05 Дзюндзян Дзя (Китай)
122.17 Илия Буров (ОАЕ)