СЪБОТА, 17-и ФЕВРУАРИ

02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Швейцария - Швеция
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Олимпийски атлети от Русия - САЩ
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Япония - Китай
02:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Дания - Великобритания
03:00 - 00:00 Фигурно пързаляне  Волна програма - Мъже
03:00 - 07:00 Ски свободен стил  Слоупстайл жени - Квалификации и финал
04:00 - 06:10 Ски алпийски дисциплини  Супер гигантски слалом - жени
05:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група А, Канада - Чехия
05:10 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Четвъртфинал
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Южна Корея - Великобритания
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Швейцария - Норвегия
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Канада - Швеция
07:05 - 00:00 Кърлинг  Мъже - Групова фаза, Япония - Италия
09:40 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група А, Южна Корея - Швейцария
09:40 - 00:00 Хокей на лед  Жени - Четвъртфинал
12:00 - 13:15 Ски бягане  4х5 км щафета - Жени
12:00 - 14:55 Шортрек  1500 м - Жени
12:45 - 14:55 Шортрек  1000 м - Мъже
13:00 - 13:45 Ски свободен стил  Ски акробатика мъже - Квалификации
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Олимпийски атлети от Русия - Япония
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Китай - Дания
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, Южна Корея - Великобритания
13:05 - 00:00 Кърлинг  Жени - Групова фаза, САЩ - Канада
13:15 - 14:10 Биатлон  Масов старт жени - 12,5 км
13:50 - 15:55 Скелетон  Скелетон жени - Трето и четвърто спускане
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група В, Олимпийски атлети от Русия - САЩ
14:10 - 00:00 Хокей на лед  Мъже - Група В, Словения - Словакия
14:30 - 15:45 Ски скокове  Индивидуално мъже - Голяма шанца

OЛИМПИЙСКА ПРОГРАМА

По дати 9 - 25 Февруари

П В С Ч П С Н 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

НОВИНИ

ПОСЛЕДНИ РЕЗУЛТАТИ

18.02.2018Бързо пързаляне с кънки - Спринт, 500 м
36.94 Нао Кодаира (Япония)
37.33 Сан-Хуа Ли (Република Корея)
37.34 Каролина Ербанова (Чехия)
18.02.2018Ски свободен стил - Ски акробатика мъже
128.51 Олександър Абраменко (Украйна)
128.05 Дзюндзян Дзя (Китай)
122.17 Илия Буров (ОАЕ)