Българският баскетболист завърши със скромните 2 точки, 2 борби и 2 асистенции. Аликанте е на пето място в класирането с 14 победи и 11 загуби. Лидери са Реал (Мадрид) и Барселона с по 20 победи и 5 загуби. Фени Индустри, с Иван Лилов в състава, си допусна домакинско поражение в последния кръг от редовния сезон на македонското първенство.

Настоящият шампион на страната загуби от основния си съперник МЗТ Скопие със 75:79 точки. Лилов игра 20 минути и завърши със 7 точки и 2 асистенции. В женското първенство на Испания Сарагоса, с Жаклин Златанова в състава си, победи с 64:56 точки Бургос на Евелина Гунева в мач от 25-ия кръг.

Златанова игра 35 минути и записа 19 точки, 8 борби и 3 асистенции, а Гунева се отличи с 18 точки, 5 борби и 2 асистенции за 24 минути. Сарагоса е с 16 успеха и 9 поражения и заема пети място в класирането. Бургос е на девето място с 10 победи и 15 загуби.

В женското първенство на Франция Екатерина Димитрова игра 22 минути при победата на Шарлевил с 51:50 над Унион в мач от 23-ия кръг. Българката приключи с 5 точки, 3 борби и 1 асистенция. Шарлевил е на девето място в класирането с 10 победи и 13 загуби, предаде Гонг.