Янев игра 18:22 минути като титуляр и завърши с 4 спечелени борби. Във Франция Лимож загуби като гост от Поатие с 80:88 точки след продължение в мач от 23-ия кръг. Българският център Васил Евтимов игра само пет минути за тима на Лимож, който е на 13-то място в класирането с 10 победи и 13 поражения.

Александър Везенков бе на терена 16 минути при загубата на Арис като гост на ПАОК със 72:84 точки в първенството на Гърция. Везенков бе резерва и записа 8 точки, 4 борби и 2 отнети топки. В първенството на Франция за жени Екатерина Димитрова игра 21 минути при поражението на Шарлевил от Тарб с 44:80 точки в 23-ия кръг, информира БТА.

Димитрова се отличи с 6 точки, 1 борба, 4 асистенции и 2 "откраднати" топки, а Шарлевил е на 11-то място с 9 победи и 14 загуби. Във втора испанска дивизия Херника, с Евелина Гунева в състава си, победи Лас Гаунас с 68:57 точки.

Българката записа 2 точки, 2 борби, 1 асистенция и 1 отнета топка за 13 минути като резерва. В италианската втора дивизия Сан Салваторе загуби от Маргера с 52:61 точки. За домакините българката Роксана Йорданова игра пълни 40 минути и завърши с 9 точки, 7 борби и 2 асистенции.

За гостенките Даниела Георгиева бе втора по резултатност с 16 точки, 8 борби и 2 асистенции за 38 минути.