Домът на треньора на Лейкърс изгоря до основи в пожарите на Лос Анджелис
Джей Джей Редик призна - цялото му семейство и близките му са евакуирани
Домът на Джей Джей Редик, треньора на баскетболния гигант от НБА ЛА Лейкърс, е изгорял напълно в огнения Ад на пожарите в Лос Анджелис.
Това се разбра в петък, когато наставникът обяви пред медиите, че цялото му семейство, родителите му и тези на съпругата му са евакуирани от фамилната къща в Палисадес.
"Всички трябва да се молим и да подкрепим с каквото можем хората от района - каза 40-годишният Редик. - Това са ужасно трудни дни, човек никога не е подготвен за такова нещо.
Аз живея в Палисадес и съм един от пряко засегнатите."
Над 5300 домове са унищожени в региона според медиите в Щатите.
В четвъртък вечер Лейкърс трябваше да играе с Шарлът в мач от редовния сезон на НБА, но срещата бе отложена заради ситуацията в града и около него.
"Молбите ми са с всички пострадали в Южна Калифорния", написа часове след решението звездата на отбора ЛеБрон Джеймс.
Днес стана ясно, че треньорът му е един от сериозно пострадалите, като е загубил дома на семейството си в пожарите.