Милуоки прекъсна серията от осем поредни победи на Голдън Стейт, след като спечели със 134:111 в среща от Националната баскетболна асоциация.

Поражението за Уориърс е още по-тежко и заради контузията на звездата Стеф Къри, който напусна игрището в третата четвърт с разтегнат мускул. Загубата е първа за тима като домакин през този сезон

Клей Томпсън бе най-резултатен за Голдън Стейт с 24 точки, а Кевин Дюрант добави 17 точки, 9 асистенции и 7 борби.

Ерик Бледсо бе най-полезен за успеха на Милуоки. Той завърши с 26 точки, включително седем поредни в третата част, когато Милуоки натрупа солиден точков аванс.

Оклахома записа седма поредна победа след домакински успех с 98:80 над Хюстън.

Пол Джордж завърши с 20 точки и 11 борби за Оклахома и компенсира отсъствието на Ръсел Уестбрук, който пропусна втори мач заради контузия.

Кармело Антъни, който през миналия сезон игра за Тъндър, преди да бъде продаден на Хюстън, вкара едва 2 точки.

Бостън навакса 22 точки пасив и надигра Финикс със 116:109 след продължение.

Кайри Ървинг наниза рекордните си за сезона 39 точки, 18 от които в последната четвърт и продължението на мача.

Силни изяви за победата на Бостън имаше и Маркъс Морис, който завърши със 17 точки срещу бившия си отбор, включително тройка 1,1 секунда преди сирената, с която изравни и прати мача в продължение.

За Финикс най-резултатен бе Девин Букър с рекордните си за сезона 38 точки.