Коментари - Бразилия не впечатли с победата срещу Хърватия | corner.dir.bg
назад

Бразилия не впечатли с победата срещу Хърватия

С два гола на своя нападател-звезда Неймар отборът на Бразилия победи Хърватия с 3:1 в мача на откриването на 20-то световно първенство по футбол.

Обратно в новината

Коментари - Бразилия не впечатли с победата срещу Хърватия | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 85

Срам за Бразилия !То бива съдийска помощ ,бива ,но тава е ужасяващо .Не съм гледал по жалка Бразилия .Срамота ,Срамота ,Срамота.Съдиите на този мач заслужават да ги лишат доживод да не свирят мачове.Голямо подпиране .

С какво е впечатлила, глупако?

Бразилските палячовци и безобразното съдийство няма да коментирам. Но хърватите бяха много слаби, безидейни бягащи мухи по терена. С една дума, този мач беше тотална загуба на време. И другите ще са такива.

вие щото сте свикнали в селското първенство да гледате как се събарят футболист, късат се тениски, ритат се като каратисти и затова не можете да приемете, че това не е борба ! Дузпа има, щом е свирена и гледайте къф бой ще ядат смешните хървати от Мексико и Камерун.

Когато човек симпатизира на един от двата отбора, гледа мача на половина; тоест, следи играта предимно на своя отбор. Снощи изгледах спокойно мача като не съм симпатизирала на никой от отборите - и двата са ми еднакво интересни. В интерес на ИСТИНАТА : хърватите имаха повече положения, повече удари в и към вратата и въобще не отстъпваха по нищо, за да загубят с такава разлика. Но пропуснаха да вкарат, пък и вратарят извади 2-3 силни удара; ако махнем измислената дузпа, двата гола на Джуниър и Оскар са си голове. Не бяха по-добри бразилците, напротив, но често справедливостта във футбола отстъпва на крайния резултат. А за онова подобие на коментатор ... толкова му личеше не-професионализма. Може да симпатизираш на един от отборите, но в ефир не трябва да го налагаш!!! Ако хърватите бяха вкарали, така ли щеше да реве - ГОООЛ! КОООООВАЧ!! ШаААААх-МАААТ! Взе да ми липсва Пепи Петела, мъка!

Извинявай колко гола вкараха хърватите, колко удара в очертанията на вратата имаше ? Кво ти е виновен съдията, че отборът на Хърватия беше по-слаб ?

Безпристрастният: удари към вратата 8 към 6, удари в рамките на вратата 4 към 3, корнери 7 на 3 в полза на Бразилия; фаловете на Хърватия 19 срещу 5 на Бразилия. Та пак ти къде ги видя повечето положения ?

ситуацията със отменения гол ми напомни на ситуацията със Марадона наедно отдавнащно световно имаше ръка имаше гол сега есъщото нямаше ръка ама няма и гол подобни "грешки" опорочават любимата играна милиони фенове идоказват на света че всичко ама всичко епари много пари

Преди да започне мача бях твърдо за Бразилия. Едва ли ще съм за тях до края на световното! Слаба игра - приемам го. Случва се, има си моменти и моменти НО подпиране от съдията...НЕ! Това убива футбола.

Явно ще имаме неудоволствието да сме свидетели на поредното Световно с порочно съдийство, което изкривява резултатите. Но това не е изненадващо. Така е, когато в един спорт всичко се свежда до парите.

ей затова от 2 години вече не гледам футбол...това вече не е спорт, а само бизнес и всичко е нагласено ....много лесно може да се промени това с въвеждането на малко техника и правила, но....много пари, много алчност...

И аз бях за Хърватска , но намирам съдийството за обективно. Имаше един аут с Неймар , който не се отсъди , но това да е проблема.

Бразилците бяха по-добри. Дузпата е измислена, но тя не реши мача. Аз бях за хърватите, играха мъжки и сърцато, но толкова си могат, а и нямаха късмет в някоио ситуации.

Никаква дузпа нямаше. Докосване може и да имаше. За дръпване не може да се каже. Това бе 100% театрално падане с вдигнати ръце. Най-много да получи Оскар, но 100% трябваше жълт картон. Ако това е дузпа, то трябваше да има по 30 дузпи на мач. Спомням си един мач на световно пак с Бразилия. Май срещу Турция. Когато Ривалдо се свлече при един корнер, след като един от турците му подаде топката, чукнала му се в бедрото. Свлече се все едно някой снайперист го е прострелял. Човек можеше да се зачуди, дали от трибуните са хвърлили нещо и са го уцелили в главата. Ривалдо накрая ще си остане с това по-известен, отколкото с това колко добър беше.

видяхме нагледно че има и по лоши съдии от българските....по добре да паднеш отколкото да биеш по този начин...............спомням си полуфинала франция-португалия тогава от джобовете на съдията излизаха пачки

Руиз

Хърватия не заслужаваше да загуби. Ясно, че ще се тласка Бразилия напред. Политика и бизнес и във футбола, уви! Ще запушат устата на протестиращите като добутат Бразилия до купата. Хляб и зрелища и народът спокоен!

ШАМПИОНА Е БРАЗИЛИЯ!!!СРАМ И ПОЗОР ЗА КОМЕНТАТОРА ОТ БНТ. ТОЯ, ЩЕШЕ ДА СЕ НААКА.ЛИЗАЧ.ДО КОГА, ЩЕ ИМА ТАКИВА ПОДЛОГИ???

Основен проблем на моите сънародници - приемат желаното за действителност.

Не можах да гледам мача, но като чета коментарите няма за какво да съжалявам. Световното започна с един съвсем опорочен мач. Това ли е празника на футбола?

Имаше един аут викаш...може...имаше и няколко тъча за Бразилия, които бяха отсъдени за Хърватска... но това не промени развоя ма нача! Дузпата и отменения гол довършиха ентусиазма на хърватите за игра. Трудно се играе срещу 12 бразилци 1 японез и 1 бг коментатор...

Не харесвам и двата отбора.Всички критикуват съдията за дузпата- това положение може да се подмине, но може и да се свири. Е - свирил е. И какво толкова- сигурно това е първата съмнителна дузпа във футбола(пиша съмнителна, защото и това е работата на големите футболисти- да вземат каквото могат от играта, а Фред го изигра професионално). Не могат хърватите с по 15 минути игра през двете полувремена да искат да победят.Защо никой от предишните писачи не каже колко пъти беше фаулиран Марсело;по колко фаула направиха някои от играчите на Хърватска и защо ги щадеше същият този съдия. Сигурен съм, че ако положението за дузпата беше в другото наказателно поле и беше отсъдена то хърватите щяха да се кълнат , че по-кристална дузпа няма. Те несъмнено имат изключителни футболисти но като цяло са си мрънкала. Що бе братя не коментирате головете на Бразилия- и за трите (според мен) несъмнено има вина вратаря- явно вече не е онзи лъв , който помним отпреди десетина години. Така, че сигурно грешки има, и от страна на съдиите и от страна на футболистите. Само съжалявам, че отсъдиха дузпата и бразилците заиграха като европейци- почнаха да се пестят. Сигурно съм гледал някой друг мач, но първите 20-25 минути на второто полувреме хълватите едва ли минаха центъра повече от2-3 пъти.

Ти май си гледал младежите :). С какво по-точно отстъпваха хърватите на бразилците? Удари: 10:10; Корнери: 5:4; Нарушения: 5:21 (от което 1 падане на примадона промени целия мач...)

Като не помниш си записвай положенията или явно си гледал някой от предишните мачове между същите съперници.

реферинио беше наи-добър за бразилските м...али....

Някой спомняли си садийството на мача България и Италия през 94 г. и за какъв ферплей ми говорят.Това е то това е много пари и никаква справедливост Баш Ваш Бай Пешо Ракията

Симпатизирам на бразилците, обаче ми стана много неприятно, че тази подарена дузпа реши мача и ми искаше съдията да не я беше свирил. Твърде артистично и лесно падане, с което играчът на Бразилия си просеше дузпата, а съприкосновение имаше, но беше съвсем минимално. Ще видим как ще са следващите мачове, Бразилия имат потенциал за повече от това, което показаха срещу Хърватия. Пролича си, че имат класни играчи, особено при първия и третия гол.

реферинио го искали в man.united??

Всичко се промени тотално. и спорта също. Всичко е пари. Ако си купиш политик или судия всичко ти е в кърпа вързано.

Що тъпите фенове на тая малоумна игра не могат да разберат, че става дума за огромни печалби и политика, и никой не бръсне техния ентусиазъм и изпилените нерви по мачове и стадиони.

..малоумна.Просто вече е много комерсиализирана до абсурд,както и др.спортове пък и целият ни живот,вкл.извън спорта.Пари,пазарни икономики и др.щуротии. Без пари не може,но все пак те трябва да са средство,а не цел както е във съвременната ,,глобализирана,,икономика и общество.

Покажи уменията си на футболен гуру и спечели link

Съдията опорочи още първия мач

бразилците са аут!!!!!!! Нямат шанс,освен с помоща на съдиите.

Много си прав човече. За съжаление се изпокарах с приятелчетата си снощи, заради този глупав двубой/заради циганите/ и няма да гледам това първенство. Загуба на време и нерви.

Бразилците са средна ръка отбор в момента, но с още малко такава помощ може и да ги направят шампиони. Това как да е, ама не могат ли тия от телевизията да наемат истински, невреслив коментатор бе, тия техните не се траят. Ей в Диема има няколко - Боби, Веско, Жоро - които ако коментираха биха направили гледането къде-къде по-приятно. Вчера опитах да гледам с немски коментар, той е ОК, но пък видеото им не е HD по моя кабел...