Коментари - Чили детронира Световния шампион Испания | corner.dir.bg
назад

Чили детронира Световния шампион Испания

Световният шампион Испания няма да може да защити титлата си в Бразилия, след като загуби от Чили с 0:2 в мач от група B на Мондиал 2014.

Обратно в новината

Коментари - Чили детронира Световния шампион Испания | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 103

Що говориш/пишеш глупости бре, ти видя ли за какво ставаше въпрос и на терена, и на трибуните на "Ювентус Арена" след като Бенфика ги отстрани? Айде беги улево и рупай чесън!

Испанското. Там са точно толкова - 2 отбора и половина. ХАХАХ

злобарчета, които не си гледат уески, цеца, перучко, домуса и великия стпичков, а винаги чуждите успехи и провали са им в устата: Отворете си Уики на Исп нац отбор по футбол и там отдясно вижте най-голямата им победа 21 май 1933 година, ТРИНАДЕСЕТ на НУЛА срещу кой отбор е, смешници, айде пускайте са пожарогасителите

въпрос точно сега се вижда. С къв резултат е Италия досега от първия мач и съ къв е Испания ? И не само като резултат, а с игра. Та, ади да не се замеряме с разни мачове от Шампионските лиги. Тука и сега е критерий кой колко струва и важи на терена.

а кажи за мача Италия - Австралия 2006 г. и как май.уните си купиха купите 1998 и 2000

Като се отбележи, че Испания наистина е отстранена от Световното ( Холандия и Чили играят страхотен футбол ), испанското първенство е тотален хегемон в Европа. Тази година те поставиха уникален рекорд, който няма да бъде повторен, помнете го. Севиля - носител на УЕФА ( Валенсия - в четворката ) Реал носител на Шампионската лига ( Атлетико - втори, Барса - в четворката ). Това е немислимо.

Коя година, казваш? Ясно, тогава топката от свинско шкембе ли е била, а?

Не може да казваш, че клубните турнири са им през оная работа, защото не си прав. Умират на мъка, когато ги бият и не го крият. А колкото до световното - и Италия, и Франция са ми по-приятни от Испания, така че засега съм доволен :)

Ако искаш ела да ми погледнеш през перископа. Не харесвам испански футбол, но шампионът им, вице-шампионът им и носителите на двете европейски купи към момента са четири различни отбора. Така че вземи млъкни, очевидно си некомпетентен.

Истинският футбол като ниво, тенденции на развитие, мода ако щеш и т.н. се вижда на Световните първенства и никъде другаде. Защото не клубните отборчета, а националните тимове диктуват модата във футбола и неговото развитие.

е ИСТИНСКИЯТ шампион, Германия ли? С измислената дузпа на финала 1990, Аржентина ли с "божиите" ръце, жабарите ли? Кажи да чуем кой е великия отбор. Днес и любимата ви Англия ще издуха супата. Едно не мога да разбера, защо коментирате толкова разпалено чужди отбори с такава ярост и злоба, пари ли загуби, е.аха ли те, концентрирай се в пената и чалгарите, там се пенете, за да се промени нещо

Пропуснах - въпросният мач беше от Лига Европа, явно толкова ти е и интересът. Смешен паляк!

"... всички играят, германците са на финал..." Боби Робсън

с франция и италия, нали, националните отбори са загубена кауза

Сигурен ли си ? А аз ще ти кажа, че ако хипотетично Реал, Барса и Атлетико ( в пълните си състави ) участват на световното ще са в шестицата.

Да си спечелил тия купи нищо не означава за футбола в страната. То и Манчестър Юнайтед му се е случвало да вземе от тия купи, ама Англия като футбол е една огромна нула. Нула бе ! Така че, тия Шампионски лиги са си чиста проба бизнес. За забавление на тълпите фенове. Нищо повече. Истинското ниво се вижда на Световните.

по-долу нещо за спомени и срам, ето нещо документирано, обаче бай ганю срам няма, знае само да църка срещу големите

Само аплодисменти за този отбор на Испания. За постигнатото от тях последните години. ... и път на младите !

имат страхотни млади футболисти, които спечелиха не една и две купи при младежите, обаче тренера реши и този път да не прави големи промени, пак ще се завърнат

реал ще се световен разбира се, това важи и за всеки по голям европейски отбор

друго си веднъж на 20-30 години на световно и на 50 г на европейско, така никой няма да те унижи

Ааа разбирам. Ти си българин нали, а я да видим българския национален отбор, става ли ?

В момента отборът на Испания ми прилича на говеждия отбор !

италя и франца, нали, пенсия ти дърта и нищо не разбираш от футбол

Ма не си губя времето по разните там лиги-миги да ги гледам. И ауууу, колко яко били играли Ман Юнайтед, аууу къв гол забърсал еди кой си. Сега, сега е моменто да покажат кой какъв капацитет е футболно.

то и българия чат пат се подвизава из некоя там лига, ама тва означава ли че сме футболна сила ? Ми не. Кръгла нула сме си.

....а Австралия ще им намаже ските на път за вкъщи!

Световното е веднъж на 4 години. Останалото време футбол няма така ли? Клубните отбори на Испания за момента никой не може да ги стигне. Видя се тази година. Айде да не го омаловажаваме това. А явно националния им вече му е време за смени, ще се осеферят и ще спретнат читав това не става от раз. При клубните се тренира нон стоп, при националните не е така.

Да, заслужено отпаднаха. И какво от това. Това поколение ни радваше 6 години, сега залязват. Защо българите само мразят ? Да им кажем благодаря за това, което внесоха във футбола и да пожелаем успехна Испания на следващите първенства, да се надяваме, че ще направят добра селекция. Да се надяваме също, че и ние ще участваме отново в такъв турнир.

Ми като са класа що не взеха нищо от УЕФА? Нали там се мерят? Ко бяха взели нямаше да пишеш че нищо не стрували лиги млиги. Аз пък мисля че Франция и Италия няма да стигнат полуфинал и да влязат в 4-ката.

палячо, на испанците милионите в джоба им натежаха, за без пари ... толкова...

каква статистика, отварям фифа.ком и гледам според статистиката испания имала 46 "опасни" атаки срещу 22 на чили...а последните пропуснаха 2-3 чисти гола...

Какво щеше да е заглавието, ако втория мач на Испания беше с Холандия? 'Холандия детронира Испания' ? :))))))) Ще кажеш са играли финал или във фаза извън групите - 'детронираха' :D

Ficho

То една радост... Разцъкваха топката докато другия отбор заспи от отегчение и му вкарваха гол. Тики-таката им беше ефективна но досадна за гледане. Освен ако не се кефиш на стотици къси пасове напред-назад и наляво-надясно. Несъмнено се изисква майсторство за да играеш така, но е грозно. И вчера го видяхме - имаше моменти със свободно пространство пред футбулисти, а те, вместо да тръгнат остро в атака - връщат... Вярно, така се разкъсва постройката и се дава шанс, при грешка да има ответна атака, ама то това му е хубавото на спорта.

Най-добрата новина дотук на световното, чакаме с нетърпение и отпадането на гнусните бразилци.

Просто Холандия и Чили имаха страст в играта си. А Испания нямаше. Играеха като по задължение. Може би точно заради насищането от успехи. Не гледам испанското първенство и не знам колко е добър този Диего Коста. Но където съм го гледал на световното и в ШЛ, не съм видял силен негов мач. Бе измъчван и от контузии. Вероятно това да залага на него, бе една от грешките на Дел Боске, който иначе е много добър треньор.

Адиос 5PA1N :)

навярно на всички им е додеяло да гледат прехвалени капути да чупят стойки на зелената морава... аз лично не видях един чилиец да се търкаля по терена, да лъже и да се моли на съдията, играха докато могат, биха ги по крилата и през центъра... резултата е на лице. ЧИЛИ ШАМПИОН!!!

Тук само някакви дебили от Карлуково ли пишат ? Истинският футбол бил на Световното..Лигите били измислица..бегай да миеш чиниите бе!

Адзурите си пазят силите за Световното. Ако нямаше световно , може би щяха да играят на мах в съответните лиги, ма при това изтощително калчо едва ли. В Калчото борбата е на живот и смърт, затова няма да видиш италиански отбори в уефата и лигите-мигите. Други са приоритетите на италианския футбол. лигите са за палячовци като Манчо и Барса, хахах, да одят да си избиват комплексите.

Ами добре щом казваш. Айде успокой се, дразня те само. Ще стигнат италианците в 4 ката. Франсетата обаче не. Тия от националния в клубните си играят срещу огромни заплати. Ти как си представяш там да се пазели за националния. Че те от клубните пари вземат така че и лигите млигите са премии и още пари че и слава. Няма как да не се пънат и там, както в първенството си. Питам те ако италиански отбор беше спечелил примерно шампионската лига тази год. пак ли нямаше да е важно? Милан е един от най честите победители в лигата, втория след Реал. А първенството им не отстъпваше по нищо на сегашното когато печелеше. Шампионската лига е един от най престижните турнири и там играят страшно много пари, спонсори, реклами та да си позволи някой да не се пъне.

Грозна е леката атлетика показвана от швабите и ония дето цяла година се излага като кифладжия в Ман Юнайтед!

В Ла Лига борбата е много по-голяма от колкото в Калчото! Ако беше гледал тази година, щеше да видиш, каква драма беше, до последния мач, не се знаеше кой ще е победителя! А и Калчото е най-слабото първенство в Европа.

Човек, иди се прегледай! Не си добре!

Хахахаха, супер тъпо изказване. Първо, Ла Лига е най-силното първенство! Калчото е супер слабо първенство, може би най-слабото от големите! В Калчото отивам вече изхабените футболисти, които вече не могат да играят в Ла Лига!:D Като не си запознат с Ла Лига, не говори, че ставаш супер смешен. Второ - Ла Масия и школата на Реал Мадрид са едни от най-добрите в целия свят! Не съм чул някоя италианска школа да е толкова известна ;)

Хахахаха, супер тъпо изказване. Първо, Ла Лига е най-силното първенство! Калчото е супер слабо първенство, може би най-слабото от големите! В Калчото отивам вече изхабените футболисти, които вече не могат да играят в Ла Лига!:D Като не си запознат с Ла Лига, не говори, че ставаш супер смешен. Второ - Ла Масия и школата на Реал Мадрид са едни от най-добрите в целия свят! Не съм чул някоя италианска школа да е толкова известна ;)

Смях, хахахах! Световен и Европейски шампион, тотално господство в Шампионска лига и Лига Европа едва ли може да се нарече еднодневка. А Италия и Франция от доста време ги няма на футболния небосклон ;)

Прав си, не това че харесват други неща ги прави злобари, а това че правят тъпи изказвания по най-елементарен начин! Прави ги злобари, това че пишат най-долнопробни коментари по адрес на хора, които харесват други отбори. Ясно?