Чили детронира Световния шампион Испания
Световният шампион Испания няма да може да защити титлата си в Бразилия, след като загуби от Чили с 0:2 в мач от група B на Мондиал 2014.
Обратно в новинатаКоментари - Чили детронира Световния шампион Испания | Корнер.dir.bg
Коментари 103
Мисли бре! След първия мач испанците все още имаха шанс да продължат и затова си бяха световни шампиони, макар и загубили. След втората загуба обаче тази вероятност отпада и ще има нов шампион, затова дефекти са детронирани. Какво не разбра?
Не, бе, не са купували... Ти май си бил много малък и не помниш. Как на финала '98 Бразилия, която мачкаше безапелационно, изведнъж изигра най-слабия си мач за последните 20 години, а Феномена се разболя фаноменално-мистерипзно за този финал??? А на полуфинала на Евро 2000 помниш ли каква дузпа даде съдията в продължението за златния гол на "петлите" - направо се изгаври с Португалия, които на него първенство играха може би най-добрия си футбол изобщо!!! Да е жив и здрав Платини, иначе щяха да видят титли през тънки черва.