Уругвай сломи Англия с два гола на Суарес
Суперзвездата на Уругвай Луис Суарес вкара и двата гола за победата над Англия с 2:1 в двубой от група D на Мондиала.
Обратно в новинатаКоментари - Уругвай сломи Англия с два гола на Суарес | Корнер.dir.bg
Коментари 60
бе ходи се гръмни, англичаните били красиви и умни, еле па силни, ми да беха били като са толкова силни.
Любо Пенев събрал националите да гледат мач от световното първенставо на виртуозите от Испания. По време ,един от младите екзалтиран от развитието на мача извикал: -Пълна лудница... e на тия първенстава... добре че ние не участваме. Любо Пенев: -Момчета ,нали знаете че аз съм бил в такава лудница. Ивелин Попов: -Тренер,ако не бяхме ние да те спираме пак щеше да отидеш.
Любо за съжаление не можа да отиде в щатите доколкото си спомням. Имаше някакъв медицински проблем, който трябваше да оправя.
Е как, нали съдията ги прецака. Те се оправдават със съдята повече и от нашитте отбори. В Шампионската лига не видях някой отбор от "висшата лига" (а са си само лига), да отпадна без да обвини за всичко сидийте, дори и в случаите, когато ги побутваха.
Пичуви, май сте прави... Стивиджи играе с топката. Ем.., супер, значи сичко е справедливо, щот ми писна от съдийски грешки
Зле си бе пич ... Холандия са ми страшно симпатични и технични, и бързи, НО са прекалено емоционални - докато Дойчландите са машина, месомелачка, КИЛЪРИ !!! Бавно но славно мачкат и размазват - НИКОЙ не може да ги спре за мое съжаление, защото не им харесвам стила :-(
Суарес, бягай бързо от Англия, докато още те искат в Реал. Ако мислиш, че ще ти простят, като се върнеш есента за първенството, много се лъжеш. Историческа справка - Данчо Лечков в Германия, гола с глава за 2:1 през 1994 г., но после...