Коментари - Аржентина пречупи Холандия с дузпи и е на финал | corner.dir.bg
назад

Аржентина пречупи Холандия с дузпи и е на финал

Отборът на Аржентина ще се бори за третата си Световна титла в неделя, след като победи Холандия на дузпи (4:2) и се класира за финала на Мондиала в Бразилия.

Обратно в новината

Коментари - Аржентина пречупи Холандия с дузпи и е на финал | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 67

damiancho

Ами чудесно тук ГЕРМАНИЯ ще има възможността да счупи всички рекорди и каръци и да покаже и докаже че е класа над всички на това световно. Прогноза 8:1 за Германия!!! Искам и балона Аржентина да се спука или по точно латиноамериканският футболен балон:)

Накрая наркоманите от ниската земя загубиха и това е достатъчно основание да приемем мача за хубав ;) А онзи симулант Робен .. квазимодо на съвременния футбол.. с голямо удоволствие го гледах как се прибира в съблекалните.

Слабички са гаучосите и за съжаление няма да могат да победят шпиц командата на Нааким Льофф :(

Ами че те и аржентинците едвам биха съперниците си във всеки един от мачовете. От първия та до този снощи, дето даже на късмет го спечелиха. Да посочите някъде да доминират. С колко биха Иран примерно? Белгия, Швейцария, Босна и Херцеговина, Нигерия? Всеки мач с гол победа, демек и те едвам. Че и снощи пак вече напъно на късмета се надяваха. Германия поне имаше два мача в които демонстрира тотално превъзходство и то срещу именити съперници Португалия и Бразилия. Да не говорим че на четвъртфинала победиха не отбор като Белгия или Швейцария а Франция. По тази причина предпочитам Германците да спечелят, много по интересно представяне имаха отколкото Аржентина която буквално докрета до тук със скучните си победи от по гол разлика.

Глупости. Който и да спечели финала ще е с минимална разлика, ако не и пак с някакви дузпи. Аржентина не е толкова слаба. Но стискам палци на Германия, която направи много по интересни мачове до тук.

За по-голяма убедителност на съждението, поне за пред себе си, трябваше да напиша израза като-"....Ромеро СИ е "дузпаджия"...."-/защото това нещо е всеизвестно/ и т.н.!?

Льов си яде сополките, а Сапея (ако така се пише) прилича на Лютви Местан.

Абе верно че го имаше това със сополите на Льов, ама пък е много добър треньор. Ако германците спечелят финала, излиза че е най добрия в света.

подкрепям и се присъединявам към горните два коментара, тези момчета с този треньор и като поведение, и изобщо като като манталитет са отблъскаващи

Аржентина е новият световен шампион,който залага ще спечели

И ти щеше да смееш, ако беше гледал последният мач на Чили срещу Бразилия. Коментаторът Ивайло Ангелов, кръсти Чили-Мексико. И го повтаряше с твърда убеденост до края на мача.Извинявайки се от време на време де.

МАФИЯ! :) Колко много парички са лапнати, за да се стигне до тук и тези резултати :) А ние си говорим, ядосваме се, обсъждаме, обиждаме се дори кой колко знае и кой какво разбира или не, за нещо решено и платено още преди началото или в последствие..!

Ами Иво има медицински проблем, викат му дислексия. Не е страшно, но е добре да се лекува, ако иска да коментира смислено в реално време, защото често става за смях.

Желая успех на германците във финалния мач, но някак си упорито ми се върти в главата, това, че снощи гледах бъдещият Световен шампион. Не, че ми хареса, но дори споделих на сина ми, че довечера /т.е. снощи/, който победи е св. шампион.

Аржентина шампион след равенство (но НЕ 0:0) и дузпи!

Този, който си бърка в носа, нека бъде така добър да не се произнася много......

Странни екземпляри има по тия форуми, един опищя и оспами всичко преди време с франция и италия, че бил истинския футбол, а пък един друг полюцираше на тия с нежния цвят с некакво ХУП ли е ХУР ли е, ама на лалетата им смазаха д..етата. HUI HOLLAND HUI!!! Айде поредната калъфка във витрината.