Германците се разбрали да не унижават Бразилия
В лагера на Германия са имали специална дискусия на почивката на мача с Бразилия, в който разгромиха домакините на Световното със 7:1.
Обратно в новинатаКоментари - Германците се разбрали да не унижават Бразилия | Корнер.dir.bg
Коментари 67
Още след първия гол в неделя който вкараме на Аржентина започвай да чувстваш как ТЪПИ ШВАБИ ти натриват носа. на тебе персонално. Лузърче.
Германия бие Бразилия, както Левски - ЦСКА (7:1)! Добре, че спряха швабите и второто полувреме само се разхождаха по терена, иначе Селесао отиваше на двуцифрен резултат.
Ако германците не са искали да ги унижават тази информация никога нямаше да види бял свят. От това по-голямо унижение няма.Това е подло и недостойно.
Моля, немците да ми обяснят, снизходителните прегръдки с бразилците преди мача, дебело подчертавам - преди започването на мача. Така и така сте започнали да се обяснявате, още едно пояснение няма да ви затрудни.
ЗНАЕТЕ ЛИ , ВСИЧКО Е ДО ВРЕМЕ , ИМА НАЧАЛО И КРАЙ , НИЩО НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ ВЕЧНО . СЛЕД ВРЕМЕ ГЕРМАНИЯ ЩЕ ГУБИ , ТОГАВА КАКВО ЩЕ ДРАСКАМЕ
При гола който вкараха Бразилия немската отбрана се изтегли тотално и ги остави да правят каквото могат и....им подари 1 гол.Така че това не е нещо ново.
Каквото и да си чешете езиците, немците бяха много добър отбор на тоя мач. Тия, дето ревете да били спрели на по-малко голове, за да не унижават Бразилия - добре де, според вас не трябва ли да се играе и заради публиката? Или искате на полуфинал на световното да гледате да се влачат като мърди на терена??? Тия, дето ревете що не били вкарали оше голове, а намалили оборотите - на тях им предстои ФИНАЛ, нормално е да се пазят от дебилни картони и нелепи контузии, не мислите ли?