Коментари - Германците се разбрали да не унижават Бразилия | corner.dir.bg
назад

Германците се разбрали да не унижават Бразилия

В лагера на Германия са имали специална дискусия на почивката на мача с Бразилия, в който разгромиха домакините на Световното със 7:1.

Обратно в новината

Коментари - Германците се разбрали да не унижават Бразилия | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 67

"Германците се разбрали да не унижават Бразилия", повече.......

Още след първия гол в неделя който вкараме на Аржентина започвай да чувстваш как ТЪПИ ШВАБИ ти натриват носа. на тебе персонално. Лузърче.

He забравяи и де Mария.

Германия бие Бразилия, както Левски - ЦСКА (7:1)! Добре, че спряха швабите и второто полувреме само се разхождаха по терена, иначе Селесао отиваше на двуцифрен резултат.

Ако германците не са искали да ги унижават тази информация никога нямаше да види бял свят. От това по-голямо унижение няма.Това е подло и недостойно.

Моля, немците да ми обяснят, снизходителните прегръдки с бразилците преди мача, дебело подчертавам - преди започването на мача. Така и така сте започнали да се обяснявате, още едно пояснение няма да ви затрудни.

Смятай ако бяха решили да ги унижат :-))) Поне 20 на 1

И кво искаш да кажеш?

Точен!

ЗНАЕТЕ ЛИ , ВСИЧКО Е ДО ВРЕМЕ , ИМА НАЧАЛО И КРАЙ , НИЩО НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ ВЕЧНО . СЛЕД ВРЕМЕ ГЕРМАНИЯ ЩЕ ГУБИ , ТОГАВА КАКВО ЩЕ ДРАСКАМЕ

Kalin

При гола който вкараха Бразилия немската отбрана се изтегли тотално и ги остави да правят каквото могат и....им подари 1 гол.Така че това не е нещо ново.

Каквото и да си чешете езиците, немците бяха много добър отбор на тоя мач. Тия, дето ревете да били спрели на по-малко голове, за да не унижават Бразилия - добре де, според вас не трябва ли да се играе и заради публиката? Или искате на полуфинал на световното да гледате да се влачат като мърди на терена??? Тия, дето ревете що не били вкарали оше голове, а намалили оборотите - на тях им предстои ФИНАЛ, нормално е да се пазят от дебилни картони и нелепи контузии, не мислите ли?

А по какъв повод го познаваш ;)