България направи първата крачка по пътя към Рио

Тимът на България победи Финландия с 3:1 (29:27, 25:15, 23:25, 25:22) гейма в първия си мач от Група "В" на олимпийския квалификационен турнир в Берлин.

Обратно в новината

Коментари - България направи първата крачка по пътя към Рио | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Българи - Юнаци !!!!!!!!!!!!!!! Браво , Лъвчета ! Само напред !!!!

Оооо, ние щом на Финландия гейм дадохме, смятай какво ще бъде с Франция... Думи нямам просто, голям отбор сме... та дрънка! Ще духаме супата, както в много случаи досега.

Дадох ти +, но вземи под внимание, колко от силните ни играчи ги няма!!!

АЗ ИСКАМ ЗА ТОЗИ МАЧ ДА НАПИША НЕЩО ПО-СПЕЦИАЛНО ЗА ГЛАВНИЯ "ВИНОВНИК" ЗА ПОБЕДАТА НИ - ТОДОР СКРИМОВ : ДА СИ ЖИВ И ЗДРАВ МОМЧЕ,ТИ МЕ ИЗКЕФИ МАКСИМАЛНО С ИГРАТА СИ !!! СКРИМОВ ОТБЕЛЯЗА В ИГРАТА САМ МАЛКО ПОВЕЧЕ ОТ ТОЧКИТЕ ЗА ЕДИН ЦЯЛ ГЕЙМ ! НЕВЕРОЯТЕН Е !!! БРАВО !!!

Това беше. Дотук. Ще видим какво може да стане през май...

Браво момчета,че победихте скиорите,което си е нещо,а сега следват петлите и ако и тях обърнете няма да мислим за руснаците.

Нещо бъркаш. Утре играем срещу русняците, а срещу Франция - в петък.

Грешиш. Следват руснаците още утре 19:00 по БНТ, а във вдруги ден са Франция 18:00 по БНТ пак. Утре трябва да се напънем срещу Русия и да ги бием. Защото сега Франция размазва Русия, и в момента петлите са все още най-добрият отбор!!! Утре е истината за нас. Трябва да се напънем малко...защото с тая игра срещу финландците днес нямаме шанс срещу Русия и Франция. пп. браво на Скримов. Ето така се играе. И ако Казийски беше в състава ехххх.

Дадох ти минус,защото си на погрешно мнение. Същите тези "скиори",както казвате за финландците,ни биха преди време с 3:0 за Световната купа,така,че не подценявайте победата ни днес !

И да добавя за Владо Николов..... дано да не се отказва за световното първенство където отново ще сме домакини. Защото Владо сега е само на 38. А виждаме сега в мача Русия-Франция че Текюхин от Русия е на 41 години и си играе титуляр... и по нищо не се забелязва че е на 41. Играе като младоците! Затова Владо да не се отказва! Може да спечелим световното и тогава да се откаже СЪС ЗЛАТЕН МЕДАЛ. Защото заслужава да спечели едно първенство след толкова много години труд.... да има злато! Може точно световното да е последния шанс!!! Нека не го пропуска!!!!!!!!! (за него може и Казийски да се върне, и да заформим топ отбор като на Франция сега... така че да не избързва с решението!)

КАЗИЙСКИ БЕШЕ ! И ОСТАВА В МИНАЛОТО ! НА ТОЗИ ОТБОР СЕГА НИ ТРЯБВАТ МОМЧЕТА КАТО СКРИМОВ,СОКОЛОВ,ИВАНОВ, НИКОЛОВИТЕ...,A ГРАДИНАРОВ Е ПО-ДОБРЕ ДА ПЛЕВИ ГРАДИНКАТА НА БАБА СИ И ВЪОБЩЕ ДА ЗАБРАВИ ЗА ВОЛЕЙБОЛА...! ТАЗИ ИГРА НЕ Е ЗА НЕГО...! ИМАМЕ ОЩЕ ПОТЕНЦИАЛ, НО...!!! ШИБАНАТА НИ БЪЛГАРСКА ПСИХИКА ЧЕСТО ПРЕГАРЯ "БУШОНИТЕ"...!

Браво, момчета! Дерзайте! Обичам ви!! Играйте все така самоотвержено и победата сама ще идва при вас. Успех!!!

победата сама щяла да дойде... баси оптимистката ...ти писмо от умрял получавала ли си? Същата работа е. Не скачайте много, че е хлъзгаво...всеки път е иху иху и накрая тихо. Така и не преценихте реалните възможности на нашия волейбол.

СКРИМОВ / ФИНЛАНДИЯ 3:1 СКРИМОВ/РУСИЯ 3:2 ОТ ФРАНЦИЯ ЩЕ ПАДНЕМ С 3:1 НО ТОВА НЯМА ДА ИМА ЗНАЧЕНИЕ

В групата ни са още отборите на Русия и Франция, като вчера руснаците се наложиха над финландците с 3:0 гейма. ДИРа, на горките финландци няма ли да им дойдо много по два пъти на ден да ги дрънкат :-D

Ти гледа ли мача? Точно Градинаров "обърна" първия гейм със сервиса си. Влачехме двата пробива от първите точки до второто техническо и на негов сервис изравнихме. След това затвори гейма с блок. Ако бяхме загубили гейма, мачът си отиваше.

Колко ти плащат нещастни троле, та да плюеш по всяка тема и във всеки форум???!!! Нямаш ли си личен живот и не можеш ли да споделиш някоя, макар и чужда радост??!!!!

Вероятно германско-белгийският тарикат, изобщо не е предполагал колко трагична ще е Русия, като е редил програмата на турнира. Сега, Германия и Полша играят късен мач в петък, на който трябва да се хвърлят за първото място, за да избягат от Франция. И едните, и другите ще си изберат България/Русия. Затова е необходимо. Първо, бием руснаците /резервен вариат 2:3, ама тогава трябва да разчитаме на решение на французите да елиминират Русия преди полуфиналната фаза/. Второ - падаме от Франция с резервния си състав /ако те решат да паднат, Германия и Полша също ще играят с резервите си, с надежда да загубят мача/. Хубавото в случая е, че и французите са заинтересовани последият мач да е надървен. Ако тези условия се изпълнят, играем на полуфинал с противник, който е имал късен и труден и шансовете ни не са за пренебрегване.

Има моменти в играта на нашите, които подсказват, че ако играем постоянно така, може да бием всеки отбор в света. Какво ни липсва? Може би повече характел и воля за победа. И малко повече изненади и разнообразие в играта. И спортен късмет, разбира се.