Херо: Има пропаганда срещу любимия ни Лудогорец

Треньорът на "Лудогорец" Димитър Димитров се обърна с декларация към феновете, след като в последните дни се появиха информации за негова смяна след сезона.

Коментари - Херо: Има пропаганда срещу любимия ни Лудогорец | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Щото вземаш яки мангизи,имаш нов любим отбор!?Аз ако ти платя ще стана ли новия ти Любим?

само досега, родните "честни" съдии подариха на Делиорманското отборче минимум 7-8 точки от фалшиви мачове. При това дори без наказания за тези измамници със свирка в устата. Прекаленото робуване на БФС към Домуса вече дойде до гуша на българите. А този палячо Херо, по-добре да се скрие някъде и да спре с простотиите.

Връщаме господин Димитров назад във времето - в месец май, 2012-та година. Тогава той лично усети "съдийския произвол" срещу Лудогорец. Херо водеше Черноморец на "Арената" в Разград. Треньорът на "акулите" побесня и нахлу на терена през първото полувреме. При резултат 1:1 се развика на главния съдия Стефан Спасов. Последният малко по-рано не отсъди фаул срещу Шаешу и при последвалата атака домакините изравниха. Пастата изгони Херо. Димитров нахлу на терена. След него се втурнаха петима полицаи, които трудно го изведоха от полето. После Димитър Димитров се качи на трибуните, но само минути по-късно Спасов отсъди дузпа за Лудогорец, с което още повече изнерви специалиста. Иван Стоянов реализира от бялата точка за 2:1, а Димитров веднага стана и напусна трибуната, като не пожела да догледа мача.