Коментари - Юнайтед обърна Блекпул с два гола на Бербо (видео) | corner.dir.bg
назад

Юнайтед обърна Блекпул с два гола на Бербо (видео)

Българският нападател Димитър Бербатов изигра поредния си силен мач с екипа на Манчестър Юнайтед и е с основна заслуга за обрата при гостуването на Блекпул.

Обратно в новината

Коментари - Юнайтед обърна Блекпул с два гола на Бербо (видео) | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 98

Ти пък какво правиш тука бе гнусляр - Айде хвани се за палците и направи една сфирка на бербо д , докато целият отбор те ръга от зад

Моля Ви да ми поясните как се гласува за Митко в Сън.Чакам Ви моля

аре после оди гледаи български футбол- нема как да стане *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Май си пропуснал кафе паузата около транспортирането на Рафаел, спирането на кръвта на Видич, и няколко нарушенийца

Къде можем да гласуваме,защото не успях да намеря страницата с Google?

Аз пък имам 3 милиарда причини да се гордея, че съм Българин и една от тях е Бербатов, не само вчера.

И аз гледах целия мач такъв хубав мач отдавна не бях гледал ! При 2:0 викам си край ужас паднахм :) Но не Беребо вкара вървия гол голям кеф голяма радост ама 2:1 след това изравниха и си викам е добре поне равен. И накрая Бербо като вкара победния с ляв крак щях да умрая от кеф :) Защо обаче имаше 10мин продължение при положение, че беше чиста играта не знам. Но Бербо показа на Англичаните как се играе футбол което е повод за голяма гордост !

Мъка, мъка за Герена. Нямали са и няма да имат такъв футболист... Сега си гризкат копитата от яд и злоба.

Ами сещам се за 2-ма колеги върли левскари - дето Бербатов ако ще да вкара 5 гола на Реал Мадрид в един мач - все ще твърдят, че не е никакъв футболист ...

Ха ха, аз също имам такива двама колеги, върли левскари са, и все Берба за тях е куц кон. Без коментар :)))

Georgi

Много интересна е статията в сокърнет. Ето един фрагмен от нея на който искрено се засмях: "The pivotal moment may have been the removal of Rooney, whose weekly wage would cover that of Blackpool's entire team plus the seven substitutes and still leave more than enough change for Karl Oyston to pay someone to fix Bloomfield Road's faulty boiler."

Гнидо замълчи. Виж там набий си жената, а ако те е напуснала - излез на улицата и удари някое куче. Смао така ще можеш да си избиеш комплексите. Но не може, когато един българин прави добро по света, да говориш! Не и ти, не и изродите, изтъкани от омраза !

Мотивацията е голямо нещо,щом му вдигнаха заплатата с новия договор и ето резултата,и аз съм така когато знам че ще ми се плати за определена работа или ми вдигнат платата и работя нон стоп и то качествено иначе ич не ме търси,а има и друг фактор че Рунито ич го няма

Неудачник като теб ли да слушаме. От злоба ще се изринеш/

Да бе, само това ще да е! Това да не ти е пъвенството на Боби Михайлов. Там ако не играеш - няма договор брат ми.

как не те е срам бе

какви левскари ви гонят бе, точно чорбетата бяха тези, които докато човека играеше в скапаното им отборче, го плюеха постоянно. кви левскари, кви пет лева. играе си човека, простаците плюят и ще го правят винаги, тука е така.

Мъката е за чорбата по две причини: 1. Бербатов не е футболист на ЦСКА и най-малък принос за страхотната му кариера има този смешен отбор (същото важеше и за Стоичков) 2. ЦСКА скоро ще остане без терен, а може и да ви закрият

И аз съм левскар, но за разлика от Вас се радвам на всички успехи на българите - било футболисти, било други спортисти, било хора от други професии. А колкото за Бербатов - винаги го гледам с присвито сърце до края на всеки мач и когато успее да направи нещо хубаво, особено, ако вкара гол/ове, радостта и облекчението са големи. Облекчение, защото ми е омръзнало да чувам, че някой го хули, при положение, че самият факт, че е в този отбор, трябва да е достатъчен, а камо ли ако е титуляр, да не говорим, че сега е голмайстор. Въпросът е и Вие да спрете с хулите и обидите. Бербатов е българин - било от Благоевград или друг град, било минал през местен отбор или през ЦСКА, било през Левски или откъдето и да било. Трябва да обичаме и подкрепяме своите отбори, а не да мразим и желаем провал на други български отбори. А когато има българин той е представител на всички. Той е огледало на всички. И колкото повече успели българи има, толкова повече ще повярвам, че виждаме нашето отражение в огледалото, което е добро и хубаво, а не е само някакво мимолетно отражение, което е в разрез с всичко останало (грозно, негативно и отрицателно).

Ти кой мач си гледал? Рафаел го изнасяха 6-7 минути с носилката.

Живея с единствената мисия да гледам мачовете на Бербо, което ми носи върховен екстаз.Фантастичен играч,вълшебни изпълнения, магически докосвания...Да му се направи восъчно копие в музея на мадам Тисо, та Меси,Роналдо и други подобия да ходят в музея и на Олд Трафорд за автограф...

И аз имам приятели левскари и само такива обиждат Бербатов, просто е факт. Иначе бг футбола е пумия, особено тъпите отбори Левски и ЦСКА и простите им фенове, но е факт, че феновете на Левски мразят Бербатов, мразят и Стоичков

глупости, мотивация заради пари .. той тия пари, които ги има за 20 живота няма да може да ги изхарчи .. не е пари, а просто иска слава, иска да доказва себе си и го прави, не е пари .. ако беше пари щеше да е в Сити и да взима 200 к паунда на седмица, но той има толкова пари, че му е все едно дори 1 паунд да не вземе в следващите години, просто играе за отбора най-вече и за да покаже на всички кой е Димитър Бербатов и знамето на Олд Трафорд - българско знаме се вее, и заради него ;)

а и ти не може да сравняваш себе си с Бербатов, той взима 5,6 милиона Евро и повече на година, това прави по 1 милион лева и отгоре на месец, каква мотивация може да имаш да взимаш 2 милиона примерно на месец .. а ти взимаш 200-300-500 лв .. вдигнат ти ги на 1000 и се късаш от бачкане, но ако взимаше милиони, като Бербатов и да си натрупал такова състояние и да правиш това, което прави той .. парите щяха да са ти най-малкия проблем, за какво са му сега пари, когато има толкова много, играе защото може, играе защото доказва себе си и играе най-вече за отбора, той е от малкото играчи, за които отбора е над собственото его ;) Той е Митко Бербатов и заради него гледам английски футбол вече 5 години от първия му мач в Тотнъм до ден днешен, не знам дали съм изпускал сигурно 99% съм гледал мачове с негово участие

Браво Митко,България и всички ние се гордеем с теб.Продължавай все така с дух,борбеност и красива игра.България те обича и има нужда от теб.

Ето ви и две мнения на фенове на Юнайтед - източник gol.bg painkiller14 : "Ливърпул винаги ще са Ливърпул срещу нас. Опитвате се да омаловажите хеттрика му срещу тях, но той беше много, много важен. Особено ако погледнем мача - Ливърпул изравниха след пасив от 2 гола и въпреки това той вкара победния гол. Те бяха с Джерард и Торес. Съндърланд пък победиха Челси с 3:0 на Стамфорд Бридж. А ние ги бихме с два гола на Берба. Така че - ДА, той е топ-нападател. Неговото значение сега е дори още по-голямо заради лошата форма на Руни. Ако не беше Бербо, можеше спокойно да сме на 7-8 място в момента. Той и Нани са най-добрите играчи на Ман Юнайтед в момента. Не ви ли омръзна да пишете лоши неща за Ман Юнайтед? Другите отбори имат много по-големи проблеми. chasweka: "Бидейки голям фен на Ман Юнайтед, нека ви отбележа, че Бербатов премина в отбора, когато стилът на игра изобщо не му подхождаше. Основният футболист тогава бе Роналдо, а Руни бе втора цигулка. Сър Алекс също не помогна в случая, тъй като си държеше на двамата любимци, оставяйки Бербо основно на пейката. Това може да разруши психиката на всеки футболист. И почти разруши психиката на Нани. Това беше и причината Тевес да си тръгне - тенденцията да се залага на Руни, въпреки че е ясно, че Руни е среднодобър играч. Вярата в Руни съсипа и представянето на Англия на световното първенство, кулминацията на което бе едно от най-лошите представяния. Да се върнем на Юнайтед - нека да видим колко време ще му трябва на старчето да вземе смелото решение. Най-доброто партньорство за Юнайтед би било Тевес и Бербатов. Така че критиките ви срещу Бербатов са безпочвени. Това момче е просто феноменално талантливо.

Нещастниците от Манчестър бяха спасени от рефера за n-ти пореден път.. Този отбор е много слаб и не заслужава въобще да е в топ 4

Браво колега , и аз съм на това мнение .

да ама са номер 1 ...

простите хора плуят. иначе в бг отборите са толкова смешни, че феновете им излгеждат ялки. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

На мен ми излезе линк към Сън във Фейсбук.

Всички българи трябва да се гордеем с Бербатов.Той е толкова голям, че много хора не го осъзнават.Но такива са и Станка Златева, Стефка Костадинова и много, много български спортисти и отбори.За съжаление с политиците от 681г. с малки изключения сме много зле.

Браво ! Ех, да се раздаваше така и за националния отбор .

тап пе... невидя ли че садята сепомачи да ги закопае .рафа излезе на носилка видич есас счупен нос евра горазкарвавиха.но 1ви март наблиява.

ми то и в левски има нападатели ма ко правят ? Бербо е номер ЕДНО бате.

не се вижда линка . каде да го намерим

бербо е с 87 процента . Гласуваите българи

мъката е за теб явно,защото не можеш или си забравил защо пишеш в този форум и каква е темата ! Кухар !!!

Да са живи и здрави всички български спортисти, но те не пълнят хазната. Особено Стефка Костадинова.

Браво за коментара. Подкрепям го напълно.

ти откъде знаеш аз колко вземам,казвам че когато човек е мотивиран и има цел резултата е налице,а и вече схемата на съра е настроена Бербо да вкарва ,вижте че всеки търси него да подаде,няма го Роналдо,Руни нищо не играе и той с мексиканчето ще прави шоу

той е бил един играч и преди и сега, но в националния игра с 10 шута, 10 резерви, които са титуляри единствено по кръчмите .. Божинов е титуляр единсвено, като си играе плейстейшън и в дискотеката, вкарва само на манекенките .. такива са 90% от националите, който и футболист да играе с цял отбор жалкарчета, няма как да стане .. просто футбола е отборна игра, за това Бербатов въпреки голмайстор на националния отбор, не можеше сам да сътворява чудеса, няма такъв играч в Света въобще .. сега Меси, Роналдо .. индивидуално да ги пуснеш в националния ни .. пак ще сме си трагедия .. отзад, като допуснем 5 гола, отпред няма да има положения .. играйте вие, стига с тоя тъп национален .. българското знаме се вее на Олд Трафорд, първи голмайстор в най-силното първенство и най-добрия отбор в Англия е именно - Бербатов, така че точка

Тоя май пуши нещо забранено .

в грешка си прятел. в ман.ун. тои не е сам, докато в националня тои е единствен. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

като нападатели играят сащо така дрогба, рууни, торес, крауч, адебаиор, анелка, павлюченко, и още един куп национали във водещи отбори... no sumarno imat 20 gola...