Коментари - 70 процента от английските фенове отказват да простят на Марадона и посмъртно | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Вкара им го с 200 на английските алкохолици и наркомани,още ги боли.

А ще простят ли на съдията от 1966??.... Бат БОГ Диего, смръкнал малко на почивката и им откачи вратите прешлени на тези дървосекачи.... ХАХАХА..... ХАХАХА..... Баси, цял свят им се смее

Англичаните да се сетят как стават веднъж световни шампиони. Че на финала гола им за 3:2 срещу ФРГ го наричат гола фантом. Тупва някъде назад от голлинията, но дали я е преминала с пълният си обем, не мога да кажа.

Дреме му на някой за тези куци коне, бат Диего на луди ги правеше.

Разбира се! На измамниците и тарикатите никога не трябва да се прощава.

Дон Диего няма нужда от прошката на тези лумпени....Които убиха около 30 италианци на един финал, а единствената им световна титла е с измислен от съдията гол...

Англичаните може да се сърдят колкото си искат и няма лошо...Но да знаят, че ако този мач се играе по сегашните критерии за жълти и червени картони, те или щяха да останат със 7-8 човека на терена още през първото полувреме, или Марадона щеше да им вкара поне 3-4 гола като втория. Просто точно в този период от кариерата си Диего беше от друга планета, въпреки че го ритаха постоянно.

Значи английските фенове достигна стаден имунитет. 70 %.

кой тос марадона и какво общо има с футбола?!

тос е кръстен на бабите си Мара и Дона за да немъ сърдити

Ако голът беше срещу Франция или Германия например, всички англичани щяха да се радват все още.

съдияаааата, съдияааааата, съди-я-та пе-........

Страничен съдия беше - нашенецът Богдан Дочев.