Коментари - Алън Пардю: "Левски" ни надигра през първата част, през втората заслужавахме победата | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Възпитан и етичен човек.Няма много такива в българския футбол.

Интересно, всички които сме гледали мача сме на мнение, че първото полувреме Левски можеше спокойно да вкара 2 гола. Второто полувреме Левски имаше поне още 1 голова ситуация, но все пак цецка се посъбуди и също имаше положения. Да речем, че и те бяха вкарали 1-2 гола. В най-добрия случай, както и стана за цецка мача завърши наравно. Тогава интересно как мнението на пЪрдю е че цецка е изпуснаша победата? Изпусна я при условие, че Левски не си е вкарал положенията. Я по-добре да си трае, че бяха бледа сянка на претенциите си. И същото важи за отпадъка николай александров от ДСПОРТ. Свали си червените очила и престани да дрънкаш глупости, щото от години си тотален циркаджия.

Може, но да дава реална оценка. И да, 100 пъти по-европеец и възпитан от оня страхливец младенов, който освен за пари: "до 12 април си искам заработеното" .... за друго не мисли. Но, такива при ловеч с лопата да ги ринеш.