Коментари - Американка елиминира поставената под №4 и е първата полуфиналистка в Австралия | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Има ли друга връзка между Мадисън Кийс и Алиша Кийс освен името и парите? Но пък защо едната прилича на кон, а другата не?

Дирниците, Не разбрахте ли, че след изстъпленията относно Джокович никой вече не се интересува от регионалното турнирче "Австралия -Клозет" ?

Пак да ми говорят за равнопоставеност и че искали еднакъв награден фонд жените с мъжете. Тея били изтощени след 1ч и 27 мин игра, какво да говорим, че вчера Циципас и Фриц направиха 3ч и 23мин игра като имаше геймове траещи по 7-8 минути, където няма сядане няма лягане... то и наш гришо е правил почти 5часов мач тука... горките женички уважавам ги, но при това положение биха изпукали по корта, не да играят.

Не се интересуват само клозетните комунисти като тебе!

"след изстъпленията относно Джокович никой вече не се интересува от регионалното турнирче" Тук си прав Ти си никой Та верно ... никой не се интересува