Безмилостен "Атлетико" изнесе лекция и превзе Лига Европа

Страхотният отбор на Диего Симеоне не остави шанс на "Марсилия" - 3:0 на финала в Лион

Обратно в новината

Коментари - Безмилостен "Атлетико" изнесе лекция и превзе Лига Европа | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Арсенал ги смаза в Англия и с игра и с пасове и с положения,но имаха нещастието Гризман да мине веднъж центъра през второто полувреме и да вкара съвсем случайно гол, подарък от артилеристите.

Пожелавам на всеки български отбор, ей така, "съвсем случайно", да вземе купата на Лига Европа !

Gugnelid

Писачът на статията очевидно е гледал друг мач... поне що се отнася до положения, в първата половина на първото полувреме Олимпик имаха два много сериозни удара към вратата, включително излизане на играч сам срещу вратаря на Атлетико. После нещата се обърнаха, но през първите 20 минути Олимпик имаха предимство откъм положения. Поне според мен.

"безмилостен атлетико" явно е написано от същия тъпанар дето пише и "великолепен гришо"...

Дюшеците тотално смазаха сборния африкански отбор от африкано-арабската държава. Получи се нещо като нелош спаринг (тренировка) за испанците. Гризман бърка с този трансфер, защото Катуня без Иниеста ще са тотална дупка. Ракиджос не е от класата на Иниеста. От друга страна Чоло е фантастичен треньор, който направи от разграден двор машина. При това го направи без да плаща по 100млн за един играч по 2 пъти в годината. Честита купа на Атлетико.