Коментари - Двата български отбора са аут от Европа, 11 "Марадони" на терена в Неапол (Резултати) | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Аз съм евробоеца

футбола у нас залезе с изгрева на демокрацията... е не може да имаш сичко, гордейте се с демокрацията сега

себе си ли имаш предвид? не, не си падам по джендери...

Изненади не може да има даже! Българският футбол е нещо друго , но не и спорт. Даже се чудя защо ни досаждат с тези хрантутници? Преди фурбола хората са живели много по- спокойно и честно. Сега са лъжци като футболистите. държат се като агиткаджии и се подиграват на всеки с морал.

Да се чуди човек ... Цесекарите четвърта среща не могат да вкарат гол и все играли добре, но нещо им пречело. Снощи - мъглата. И голът на швейцарците бил случаен. А иначе всичко е ОК

Кога е това "преди футбола", и как точно футбола прави хората неспокойни и нечестни бе приятел? У нас всичко е като в криво огледало ама не сме ние образец за света!

Нека все пак се позабавляваме с Оранжевите Евро Дебили......За зелените , няма какво да кажем. Гол на Пацо тигрето от нащо лозе. И двете тимчета за пътуват към залеза си ...

Еми зле ни е клубният футбол, но може да стане още по зле като националният :)

Глупости на пълен тъпак. Точно при демокрацията Левски и Лудогорец стигнаха до четвъртфинали в ЛЕ и то с по 14-15 двубоя. При демокацията България стана 4-та в света..

по добре за европейски

по добре за европейския футбол

За Левски съм съгласен че е играл 2006 четвъртфинал в Европа, но лудогорец е стигал до осминафинал