Коментари - Джокович най-сетне загуби сет, но взе сладък реванш и е полуфиналист | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

засега Джокович могат да го спрат само със съучастие на съдията , респективоно домакините на даден турнир

БОЙ ПО НАДАЛ!

Направо на финал, за да тресне и....Надал! Даже има рима - ако няма рима, по....ритни ма! Ако някой има право да говори, да изисква и да се бори за нещо свързано с развитието на този спорт, това са само Ноле и Роджър! Нека сега пак се опитат да му запушат устата! Стига с тази традиционна надмченност, западноевропейските му колеги не виждат ли, че се опитва да се бори и за техните права и интереси?

Велик!

Не го харесвам, но Циципас е много силен в момента. Ако се съчетае с травма на Джокович, изходът от мача е труднопредвидим. А, ми се ще да нашока анаболната репа на испанския циганин, лъжлив.

Гришо като загуби първия сет се предава ....

Гришо е с характер на манекенка, а Джокович на сръбски четник.

Травмата не бе на дясната, а на лявата ръка. Играта на Пабло не бе лоша, но не бе и кой знае какво, но Ноле игра на 50% първия сет. Предполагам е пил нещо за облекчаване на болката и вероятно това е, което му помогна да вдигне нивото. Дано Ноле да се чувства по-добре следващия мач, иначе бих заожил на Циципас, който е много стабилен този турнир. Диего също играе страхотно, до степен, че според мен хич няма гаранция, че Надал ще успее да го надвие утре. Не е невъзможно да гледаме финал между Циципас и Диего. Те определено са във форма и имат нужните физически качества, но въпросът е, дали психически ще успеят да бъдат достатъчно стабилни.

Ех, че сте ... Много са мачовете, които Гришо е печелил, след като е губил първия сет. Освен това всеки тенисист, който загуби първия сет, особено ако той е бил дълъг и оспорван, е нормално да е в по-неблагоприятна позиция. Като чета колко експертни мнения се дават тук, чак се чудя как така пък не се намери друг български тенисист измежду вас, който да ни прослави.

И все пак, ако вчера се бе изправил с/у Циципас или Шварцман, според мен щеше да загуби. Травмата доста му пречеше, особено първия сет, но и след това правеше доста непредизвикани грешки.

Предвиждах, че на финала ще се срещнат Новак и Григор. Но съм познал само наполовина ....

А някаква настинка явно. Той целият беше като вдървен особено първите геймове. При положение, че разполага с цял щаб специалисти и да излезе в такава състояние работата не е безобидна.

Че не сме ние тенисистите е ясно и е доста тъпо да се спекулира с това, за да се завоалира реалността, че Григор отстъпва преди всичко психически на опонентите си. И не знам да е обръщал мач от 0:2 сета. Да не говорим насред София, насмалко да загуби финала при положение, че водеше 1:0 сетове и 5:0 гейма 40:0. Така че да не се правим на ударени, неразбрали, приятно разсеяни и толерантни, може би. А? Не се сравняваме с Григор, а го сравняваме с Джокович. Ако може и не е много непУзитивно.

е феноменален но на срещу краля на клея Рафа няма да му е хич лесно все пак той има много победи над него и се надявам да бие Аймо Ноле!