Коментари - Ел Класико не разочарова, а Реал се качи на върха след зрелище под пороя в Мадрид | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

"В 60-ата минута Барселона изравни, при това чрез неочакван голмайстор. " ???? - кога изравни "Барселона" - един гол за два ли се зачитат!? По скоро коментирайте имаше ли дуспа за Барса при доста спорното положение, към края на мача, знаете кога!

Не само са изравнили за 2:1, ами и след тва Реал ударил греда с удар на Меси от пряк свободен...

Кралете ги размазаха!!!

отбор от Реал не съм виждал. Надуто балонче което всеки може да спука. Един случаен късметлийски гол на БЕНЗИНА. Това са ви фалшивите крале. Барса игра нива по добре от белите мишлета.

Барса са минюги !

Пак ли ще присъждат златната топка на Меси ? Защото пропуснаха една година ...

Кралете бяха супер. Кроос, Модрич, Бензема ... показаха класата си

на мене ми дай мъжки гъз

Бели мишки, чиста дузпа им спестиха в последните минути. Всичко се връща, ще ви пердаши градушка на Анфийлд съвсем скоро...

Дай дуспа спаси барца , направи джуджето шампион и му дай две златни топчета .

Джуджето трепери от студ, нещастните фенове на Барса треперят от безсилна злоба.