Коментари - Франция обърна и Испания в убийствено добър мач, за да ликува в Лигата на нациите | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

100% засада при гола на французите!

Само на репортажа няколко пъти не дадоха засади, които имаше, включително при гола - например на 17:56 минута на видеото. Не знам дали се броеше всяка част от тялото с която може да се играе, без ръцете. Но от където и да го гледаш си е засада - и с крак, тяло и глава на Мбапе.

Засадата при вторият гол се видя още в реално време. Прост ВАР не пожела да я види, няма да питам защо.

Още от първата минута ги сгънаха и натириха в пеналта си. Но тук му е мястото да си припомним и да си гледаме нашия резил и да не плямпаме акто многознайковци за другите, те и без нас, слава Богу, си се оправят.

ВАР не работеше! 100% засада! Срам и решил!

Франция спечели с гол от засада! Сев. Ирландия загуби по подобен начин! За какво става дума, г-да офицерьй?!

Наистина имаше засада!

.

Долу цензурата!

Отдавна не бях гледал такъв мач!!! PURE, ABSOLUTE FOOTBALL!!!

.

който ми е лепнал -. Не си прав.

Не- на цензурата в Дир!

Дир, защо потъпквате свободата на словото? Защо не позволявате на хората да изразяват мнението си? На какъв принцип публикувате обидни мкоментари за ББ и Герб, а за Резидента РР стопирате негативните мнения?

Ами те вече са много.

трол

ЯВНА ЗАСАДА!!!

Щом Дир-а още ме блокират под политическите новини, ще си казвам мнението тук. Трябва да покажем червен картон на Разединителя Мунчо Естонски на 14.11!

А кой ти е казал, че някой се интересува от твоето мнение?!

Какво общо има мача с президентските избори? И да не коментирам Бойко и криминалното му минало. Включително бил лежал в затвор в Панкрац Чехия, като шофьор от група за автокражби с Иво Карамнски.

Vive la France !

Тази ситуация е засада дето и бай Цецо през 86 щеше да я хване Б РФГ.

Хунтата на Мунчо Естонски разсипа държавата.

Да ти еб...ааа пут....ката майчина

Дир-а още ли блокират мненията на хората?

(като изключа Йереми и Родри от Испания от Южно - америкаснки пройзход (личи им по кожата)), но всички останали чисти испанци!! Колко бяха французите във Франция??? Гол от засада иначе ВАР!!