Коментари - Франция обърна и Испания в убийствено добър мач, за да ликува в Лигата на нациите | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

И това доживях,гол от засада при ВАР.

И това доживях,гол от засада при ВАР

(като изключа Йереми и Родри от Испания от Южно - америкаснки пройзход (личи им по кожата)), но всички останали чисти испанци!! Колко бяха французите във Франция??? Гол от засада иначе ВАР!!

Дир-а още ли блокират мненията на хората?

ти миже д си луд, но Дир-а блокират коментари.

Хунтата на Мунчо Естонски разсипа държавата.

Тази ситуация е засада дето и бай Цецо през 86 щеше да я хване Б РФГ.

Vive la France !

Щом Дир-а още ме блокират под политическите новини, ще си казвам мнението тук. Трябва да покажем червен картон на Разединителя Мунчо Естонски на 14.11!

ЯВНА ЗАСАДА!!!

Да ти еб...ааа пут....ката майчина

Дир, защо потъпквате свободата на словото? Защо не позволявате на хората да изразяват мнението си? На какъв принцип публикувате обидни мкоментари за ББ и Герб, а за Резидента РР стопирате негативните мнения?

Не- на цензурата в Дир!

който ми е лепнал -. Не си прав.

.

Отдавна не бях гледал такъв мач!!! PURE, ABSOLUTE FOOTBALL!!!

трол

.

Франция спечели с гол от засада! Сев. Ирландия загуби по подобен начин! За какво става дума, г-да офицерьй?!

Наистина имаше засада!

Долу цензурата!

Ами те вече са много.

ВАР не работеше! 100% засада! Срам и решил!

Още от първата минута ги сгънаха и натириха в пеналта си. Но тук му е мястото да си припомним и да си гледаме нашия резил и да не плямпаме акто многознайковци за другите, те и без нас, слава Богу, си се оправят.

А кой ти е казал, че някой се интересува от твоето мнение?!

Засадата при вторият гол се видя още в реално време. Прост ВАР не пожела да я види, няма да питам защо.

Само на репортажа няколко пъти не дадоха засади, които имаше, включително при гола - например на 17:56 минута на видеото. Не знам дали се броеше всяка част от тялото с която може да се играе, без ръцете. Но от където и да го гледаш си е засада - и с крак, тяло и глава на Мбапе.

Какво общо има мача с президентските избори? И да не коментирам Бойко и криминалното му минало. Включително бил лежал в затвор в Панкрац Чехия, като шофьор от група за автокражби с Иво Карамнски.