Какво е нужно на България за четвъртфинал в ATP Cup - вариантите

Вижте сценариите за Григор Димитров и компания преди сблъсъка с Белгия

Обратно в новината

Коментари - Какво е нужно на България за четвъртфинал в ATP Cup - вариантите | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Аз нещата ги виждам 1:1 с белгия и решаващ мач на двойки, който може и да загубим. Но въпреки всичко, тези млади момчета показаха на света, че не всичко опира до ранкинг-а. Григор е ясен, той е на настроения, приливи и отливи, в общи линии. Дано запазят спортната злоба, хъса и увереността си!

За да падне Веикобритания, е достатъчно да няма градски транспорт, както се оказа от статиите в Гардиън :) Гриша - нататък ти си знаеш!

Ей, мръсно племе сме си и това е! Стига с тези сметки и "професионални" анализи. Никога не съм вярвал, че можем да победим Великобритания на тенис. А като се има предвид, че тук заслуга имат и други играчи освен Григор (все пак той е нашата "звезда", с огромен опит в такива мачове) - успехът е оше по-ценен. Надявам се, че ще бием и Белгия, момчетата го заслужават. Но дори и да не успеем - малко ли ви е това, спецове и майстори на спорта? Аз съм доволен от постигнатото дотук, каквото и да се случи в последния сблъсък. А тези, дето сега и после ще плюят - винаги ще има такива, да си живеят със злобата.

"Мръсни" сме, най-вече с нихилизма на такива като тебе. Дето ни наричат "мръсно племе".

видяхте, че не е проблем да бием великоброитания! Пак да питам: кога Великобритания е имала сериозни тенис играчи , като махнем контузения Мъри?!? Много ги превъзнасяте ! А белгийците с нищо не са по добри.

Мачкайте българи!!! Победа над Белгия!

Хора ,това което постигнаха тези момчета е чудо.Дадоха голяма радост на всички за Нова Година.

Късмет имахме с групата, но сме до тука. Дори Григор да бие по навик Гофен(който не играе мачове на двойки досега и е по-свеж), Кузманов едва ли ще победи играч с триста места пред себе си, а и трети поред мач на двойки за Григор няма да е никак лек. Стискайте палци Албот да изиграе мотивирано мача си с Евънс, въпреки че няма особени причини да се хвърля в безсмислен мач и да рискува контузия няколко седмици преди АО. Букитата дават 2.00 за България и 1.72 за Белгия.

Нищо "кофти". Даже дотук се представиха мнооого по-добре от очакваното. Отидоха, играха, победиха, видяха, спечелиха, отбор бяха... Че даже и медиите разлаяха.

Единственият вариант, с това отборче, на този турнир, е да играят максимално мобилизирано във всеки, мач, сет, гейм, точка, разиграване... да се представят достойно, според възможностите си и... каквото ракета покаже и честта, майко, юнашка. Нямаме право на амбиции в класирането. Нещо повече, би ни навредило. Би сковало играчите, които не са, ама хич опитни.

айде малко уважение към отбора на България!

Уважението си е уважение, обективността си е обективност. "Отбор" кажи на Русия, Сърбия, Швейцария...

кви варианти , бием Белгия и не ни интересува нищо ..другото е пуната мара!

Това хубаво, ама Кузманов да бие Дарси ще е чудо, а и победа на Гришо срещу Гофен не е в кърпа вързана.

По-голямо чудо беше, че взе сет срещу Нори и че двойката ни би англичаните.