Е фетел можеше да го натисне при заминаването а не да го блъска отзад. Опита се да го задмине, верстапен удари спирачка и смени посоката. Очевидно пораженията са минимални щом и двамата продължиха. 10 сек за фетел са много. Causing a collision - 5 сек му стигнаха. Верстапен е много агресивен като пилот и принуди льоклер който караше много чисто да започне да кара много по агресивно.

Отказ

Теб кой те излъга, че разбираш толкова, че да правиш коментари?

Отказ

От 20 години не съм пропускал свободните тренировки, квалификациите за място(fp I q1, 2,3)състезание-гледам на живо, после гледам race reports/highligts. Когато имам скай спорт гледам и коментарите на цялото състезание:еди джордан, менсел и който дойде. От няколко години имам и канал формула 1 на испанския канал + и където дават само формула 1. А формула 1 ми е хоби от 40 години. Не че съм длъжен да обяснявам но самото питане звучи грубо. Освен това има един коментатор на диема-някакъв инженер който дрънка глупости от време навреме:не го слушайте. Никакъв експерт не е.

Отказ

Знам само, че Фетко е най-измисления 4кратен в исторята на спорта. Когато не е в ракетата и не поведе колоната при старта все зулуми прави.

Отказ

Май не сте гледали Силвърстоун днес? Люис си взе победата без никакъв проблем. Даже можеше да завърши с една обиколка преди останалите...

Отказ

Не че му трябва за да е шампион, но можеше и без кола за сигурност. Къде беше закъсалия Джованаци-навътре и далеч от трасето. За какво точно бе колата? За да помогне на Хамилтън да спечели домашното за него състезание.