Коментари - "Паркен" отново е непревземаем за българския футбол - Локомотив загуби от Копенхаген | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Локо откъде намериха този хилав чернокож и на всичкото отгоре го сложили защитник.Почти всички пробиви ставаха през нег.Много е нещастен,но по принцип Локо бяха толкова нещастни,че на човек да му стане мъчно.

4:2 не предполага чак толкова голямо нещастие, м? Копенхаген е класен отбор, не е Осиек..

4:2 за ЦСКА срещу Осиек,в Харватия писаха,че първото полувреме Осиек са били като във влакчето на ужасите

Са симпатични,но собственикът им е простак.

Датчаните направо разпиляха Локо. Още в първата минута голът си беше опечен и не влезе по чудо. А Дарами върна защитата на пловдивчани направо в детската градина. Огромна разлика в класите на двата отбора. Имаме още много да учим.

Крушарски малко да се кротне

Браво Локо, достойно представяне. Догодина повече.

Не е нещо неочаквано. Локомотив Пловдив да падне от далеч по-класния отбор на ФК Копенхаген. Малко по-неочаквано и добро за Локото бе равенството в първия мач, но това е крайно недостатъчно да продължи напред.

Е, Локо - къде е шантавият ви президент дето щеше да къса зад.ници?? Да си скъса сега голямата уста!!

Слабо Локо! Крушарски малко да се смири! Много е далеч от всякакви евро лиги и тъй нататък!!!