Коментари - Крайно класиране по медали на Олимпиадата Пекин 2022 | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Пичове, класирането винаги е по златни медали. Винаги е било, не е нагласено в полза на никого. Лесно се вижда кой колко бронза и сребра има ако някой го интересува. Америка води Китай по общ брой медали, но е зад него по златни, нали? А това, че руснаците нямат повече златни медали си е тяхна вина. Ако бяха играли по-добре, щяха да имат и повече медали.

По брой медали руснаците са втори. Така правят класирането американците.

Русия не участва, в Олимпиядата и света прави така класирането, но русифилистиците отдавна не са част от нормалния свят

Всички русофоби ли са толкоз неграмотни като теб?

Писъците на русофилите като изнасилени девици са музика за ушите ми. Педераша никога повече няма да бъде първа на зимни олимпийски игри, а пък какво остава и за летни. На летните първи - САЩ, а на зимните - Норвегия или Германия. Сори алкаши, сори русофилски булгаропитеци. Кефффффффффффффффффффффффффффффффффффффффф!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

На РОКаджийте златният медал от отборното фигурно пързаляне брои ли се?

Еееееееее. И ние имаме едиииииииин. Някои и толкоз нямат. От 100 държави.

Браво на укрите... Взели са цял един медал и са предпоследни. Още малко и щяха да са последни или извън класацията. Дано в плуването през лятото вземат некой медал - нали са изкопали Черно море!

За руснаците не знам, ама ако норвежците не беше ги нападнала таз пуста епидемия от астма, дето ги мори наред - нямаше и в тройката да са. При каквото и да е точкуване.

А бе руски идиоте, Норвегия от край време е първа по медали на зимни олимпийски игри и е само пет милиона за разлика от любимите ти пияни и вмирисани на лана ватници. ИДИОТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Боли те гза нали??????????????????

Вие сериозно ли очаквате медали от български състезатели в дисциплини като хокей, шейни или кърлинг? Като вкарат дисцплините ядене на кюфтета, пиене на пърцуца, слушане на сръбска музика и мрънкане на общо основание, тогава да ги видя разните му норвежци, шведи и австрийци.

А ако класирането е по бронзови медали, руснаците щяха да бъдат почти първи А ако не беше по медали, щяха да бъдат победители. Това е да си велик. Нали ДИР.

Точно така. Правилно гледаш на нещата. За това и КОМУНИСТИЧЕСКИ Китай със своите 9 златни от общо 15 медала, в класирането изпреварва лидерите на свободния и демократичен свят: САЩ (8 златни от общо 25 медала) и Канада (4 златни от общо 26 медала).

А Норвегия и Германия от кой свят са. Не знаех, че руснаците са китайци. Но може и да станат скоро.

Странни стандарти за величие признаваш или не признаваш? Само златни медали, а дали са спечелили други медали няма значение за класиране? Защо ли тогава в класирането на сегашните игри, Швеция (8 златни, 5 сребърни и 5 бронзови - общо 18 медала) е преди Нидерландия (8 златни, 5 сребърни и 4 бронзови - общо 17 медала)? Предполагам за теб воденето в официалната статистика на олимпиадите, и на класиране общо по медали, вкл. на официалния сайт на олимпийските игри, може би е техническа грешка, знам ли? -) А сравнението ми на класирането по медали м/у "ГНИЛИТЕ КАПИТАЛИСТИЧЕСКИ Врагове на Русия" и КОМУНИСТИЧЕСКИ Китай, освен за подигравка на отношението ти към омразните ти руснаци, беше и да покаже, колко несъстоятелно е да не отдаваш значимото и на класирането по общ брой медали и да се подиграваш на отбелязването и на този факт, намеквайки за някаква пропаганда от страна на DIR (последните съм ги засичал в пъти повече в пропаганда и венцеславене на ЕДИНСТВЕНИЯ ПРАВИЛЕН "демократичен" свят). В този ред на мисли - О ЧУДО!!! какво ще направя?! (всичките ми прадеди шумк..., ааа партизани ще се обърнат в могилите си) - някак не ми се вярва Китай със своите общо 15 медала да е с по-добро постижение на тази олимпиада от САЩ с общо 25 броя и Канада с общо 26 бр. Да беше разликата 1-2 броя, е все тая, ама 10+ броя разлика...Но нали ЕДИНСТВЕНО важно е да се види класирането по златни медали (все пак там Русия е доста по-назад...Нали Георги? - така величието, вече е правилно показано?!) И въпреки отговорът ти "...че руснаците са китайци." правейки се че не си схванал за какво е даден примерът с медалите м/у Китай и САЩ/Канада, все пак дори там даваш повод за майтап. Интересно ще е да прочетеш историята на най-успешния състезател на Китай на тази зимна олимпиада - едно момиче с 2 златни и 1 сребърен медал и доста го пропагандираха като новата любимка на нацията. То е с майка китайка, но хич не е родено и израснало в Китай, а на едно друго място, където ако се съди по пропагандата която ни залива звучи абсурдно да избереш друга държава (освен може би ако нямаш някакви живото-застрашаващи проблеми или пък за мноооого пари). А то видиш ли е избрало да се състезава за Китай. А още по-весело ще стане ако се разровиш да видиш едно "китайче" от мъжкия хокеен тим, което е син на една легенда с три купи Стенли на НХЛ (Крис Челиос -който пък е син на гръцки емигранти в САЩ). Та това "китайче" не е точно китайче по кръв етнос и т.н. и е повтарям - син на легенда на американския хокей, но даже за някои цели си е сменило името та да звучи по-китайско... _))))). Та по отношение на някои които пишеш че може би скоро ще станат китайци, едни други вече стават!

Голямата екскурзия!

Е хайде сега.. Великобритания които печелят по 60-70 медала на летни игри спечелиха едва два и то в последните два дни. Та ние сме тръгнали да имаме претенции за медали…

Е, Великобритания не е сила в зимните спортове. Нямат и кой знае какви условия. Имат феноменален алпинизъм, но той не е олимпийски спорт.

Тези зимни олимпийски игри си бяха напълно предвидими откъм водещите страни с най-много медали.Има си едни 15-20 нации,които си печелят кажи речи 90% от всички медали,за останалите каквото остане при някой единичен спортист-доминант в своята дисциплина.Ние такъв нямаме,в зимните спортове в историята ни никога не сме и имали,с изключение на Евгения Раданова,която е спечелила и 3 от 6-те ни медала общо в историята на ЗОИ.В момента нямаме такъв спортист - логично нямаме и медал.Такива имат Словакия(Влъхова), Полша в ски скоковете,Австралия и Нова Зеландия във фрийстайл ските или сноуборда,Латвия в шейните и т.н. Затова и тия страни имат по 1-2 медала.За нашите - те реално си направиха класиранията,които си правят в световните купи.Алберт Попов и Радо Янков си влязоха в топ 15,Владо Илиев и Милена Тодорова,както и Зографски - в топ 30.Другите според очакванията.Който е очаквал повече и е разочарован - явно не се интересува достатъчно от спорт,или бърка участието ни на зимни олимпиади с участието ни на летните олимпийски игри.

Обаче имаме претенции за водещи зимни курорти, шанци и трасета. Как да чакаме да дойдат богати чужденци на зимен курорт, когато не можем да създадем и един медалист? Само с евтини алкохол и проститутки ли? С мутри и фалшиви сертификати ли? Само питам! За един приятел!

Не съм видял да имаме претенции за шанци и трасета - ние нямаме нито една шанца,трасета имаме само за спускания и то за любители туристи.Трасета за ски-бягане или биатлон също няма.Не сме с развити зимни курорти,които да имат условия за професионален спорт - това е истината.

Нова Зеландия имат медали? Та там няма зима! Имат обаче воля и стремеж за подобрение. А не като нашите. На три олимпиади ще ми участва и все на едно ниво си стои (радослав сноубордов) о за другите чух историческо постижение... 17 място!?!? Това е все едно да ме викнат да им направя банята и с кривите плочки да им кажа, че се постарах ама толкова си мога, но ако може да ме пратят и на друг да направя банята. Може да е крива и грозна, но толкова си мога. Айде плащайте ми!

Т.е. ти не би дал на 17-тия по кадърност плочкаджия в целия свят (8 млрд.) да ти направи банята?! Верно ли?! Понеже поне се опитваш да мислиш, усещаш ли колко е смислено мнението ти?

В Нова Зенландия има зима и много високи планина (над 4000 метра) със супер условия за ски и зимни спортове. Не случайно Хилари, човекът който пръв е изкачил Еверест, е от Нова Зенландия.

Как бързо минава времето - ей го стана време за руската война.

Най-многолюдната зимна страна е едва девета на зимни спортове. Първите са с 20 пъти по-малко население от Масква и 10 златни медала повече.

се работи тенденциозно срещу тях.Където можаха ги наказваха съдиите.

Девета друг път, на второ място по брой на медалите след астматиците. Като при това само на руснаците е забранено да са назобени.

Какво значи зимна страна? Също така есента ми е любимия сезон, и моля да ми посочите есенна страна за да отида да живея там?

Е ние не сме 20 пъти по малко от Масква ама имаме от трите най дългия. А за другите не бери грижа те винаги ще са нещо повече от нас "тоалетната" на ес.