Коментари - Левски получи подаръци в последната минута и пречупи Царско село | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

УРААААА!!!!!! Отбора на народа най после успя да победи .......... отбора на селото.

Слушах мача по радиото, срамотия е, но като си продаваш качествените футболисти и нямаме такива на наистина високо ниво е така. Всъщност нямаме дори футболист на средно европейско ниво. Догодина щом и ЦСКА 1948 влезе в А група, трите ЦСКА-та може да прендират да се отделят в самостоятелна лига - София (Литекс), 1948 и Царско село какви ли епични мачове ще правят?

А що да не се формира и селска група - евроидиотите от подуене, бистрица, царското село, а що не и разград! Все селски отбори!

че и тази година говедата ще хапнат хурката и пак ще са без никакъв трофей. А с този треньор може и да се борят да не изпаднат.

Поредния слаб мач на Левски в родното първенство Царско село какво прай в А група

Че са село, село са, ама чак пък Царско...

Синята приказка продължава. Само в България. Прост отбор, прости запалянковци, прости победи в първенството, иначе 0:7. Затова е приказка,

Слушам треньора Спасов и защитника Марков и не вярвам че помнят по пет минути като маймуните!Изпуснали точка или три?!Абе абдали погледнете записа-21.мин.-Алар;32 мин.Станислав Иванов;45мин.Мазурек!До тук три чисти гола?!Ако прибавим 76 мин отново Стаси!Значи Левски спокойно трябваше да води поне с 3-0?!Кольо Мастиката напоително ни обясни колко са разочаровани?!Ами и аз съм разочарован вместо да си оправим головата разлика ,ние се пънем в последните минути!

Пъните са на Царско село...що на кипърците не са пънахте Цървулски отбор

След 3:0 в първия мач и дузпата във втория за какво да се пънат?

Силно квичене след всяка победа на Левски и винаги била купена, нагласена, тотаджийска и т.н. Ето така се отразява африканската чума на свинете, а двойно по-силно на оранжевите прасета. Крайно време е в Припсърс гардън ( а.к.а. Борисовата ) да се напръска против чумата. Отивам за пръскачката. Или огнепръскачката... Ай наздраве!

"Да ти пуснат по милост" - това гледахме преди малко.

Подаръците бяха през целия мач. То не бяха спестени картони на господин прическа (Райнов), не бяха пресилени фаулове. Честито на печелившите, сред които не е БГ футболът!

Нищо не е пречупил. Последните минути от тази среща ще влезнат в учебниците по футболна история. Млатят ги в Европа точно заради такива циркове. Трябваше ли трима от Царско село да заиграят за противника, че да бие Левски? Явно спешно се наложи!

А ти свърши нещо полезно, Уговори детектор за футболистите на Славия и за Ботев Вр за мача им снощи, що така проспаха гола на Евандро, че този посрествения нападател, ще го направят голмайстор още малко? Как така му потръгна срещу Букмейкърите два и срещу Ботев Вр един снощи

Проклятието Хубчев тегне над Левски, националния и България!!