Коментари - Левски получи подаръци в последната минута и пречупи Царско село | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Проклятието Хубчев тегне над Левски, националния и България!!

Нищо не е пречупил. Последните минути от тази среща ще влезнат в учебниците по футболна история. Млатят ги в Европа точно заради такива циркове. Трябваше ли трима от Царско село да заиграят за противника, че да бие Левски? Явно спешно се наложи!

Подаръците бяха през целия мач. То не бяха спестени картони на господин прическа (Райнов), не бяха пресилени фаулове. Честито на печелившите, сред които не е БГ футболът!

"имат две победи, всяка по-съмнителна от предната!" Къртиш!

"Да ти пуснат по милост" - това гледахме преди малко.

Силно квичене след всяка победа на Левски и винаги била купена, нагласена, тотаджийска и т.н. Ето така се отразява африканската чума на свинете, а двойно по-силно на оранжевите прасета. Крайно време е в Припсърс гардън ( а.к.а. Борисовата ) да се напръска против чумата. Отивам за пръскачката. Или огнепръскачката... Ай наздраве!

Слушам треньора Спасов и защитника Марков и не вярвам че помнят по пет минути като маймуните!Изпуснали точка или три?!Абе абдали погледнете записа-21.мин.-Алар;32 мин.Станислав Иванов;45мин.Мазурек!До тук три чисти гола?!Ако прибавим 76 мин отново Стаси!Значи Левски спокойно трябваше да води поне с 3-0?!Кольо Мастиката напоително ни обясни колко са разочаровани?!Ами и аз съм разочарован вместо да си оправим головата разлика ,ние се пънем в последните минути!

А ти свърши нещо полезно, Уговори детектор за футболистите на Славия и за Ботев Вр за мача им снощи, що така проспаха гола на Евандро, че този посрествения нападател, ще го направят голмайстор още малко? Как така му потръгна срещу Букмейкърите два и срещу Ботев Вр един снощи

Синята приказка продължава. Само в България. Прост отбор, прости запалянковци, прости победи в първенството, иначе 0:7. Затова е приказка,

Чорбари не се нервете спестихме ви парите, все пак емблемата със свастиката трее да купувате1

Какъв е това клинопис от теб? Български учил ли си?

Че са село, село са, ама чак пък Царско...

Пъните са на Царско село...що на кипърците не са пънахте Цървулски отбор

Поредния слаб мач на Левски в родното първенство Царско село какво прай в А група

че и тази година говедата ще хапнат хурката и пак ще са без никакъв трофей. А с този треньор може и да се борят да не изпаднат.

След 3:0 в първия мач и дузпата във втория за какво да се пънат?

Слушах мача по радиото, срамотия е, но като си продаваш качествените футболисти и нямаме такива на наистина високо ниво е така. Всъщност нямаме дори футболист на средно европейско ниво. Догодина щом и ЦСКА 1948 влезе в А група, трите ЦСКА-та може да прендират да се отделят в самостоятелна лига - София (Литекс), 1948 и Царско село какви ли епични мачове ще правят?

А що да не се формира и селска група - евроидиотите от подуене, бистрица, царското село, а що не и разград! Все селски отбори!

УРААААА!!!!!! Отбора на народа най после успя да победи .......... отбора на селото.