Коментари - Лудогорец се измъкна от врачанската кал в 97-ата минута | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

От тия 10 титли, дето ги натрупа Домусчиев трябва да се срамува поне от 5 (разбира се ако чувството на срам му е познато) Жалка, нагласена игра Впрочем колко са класни Лудогорец се видя последните 2 години в групите на Лига Европа, където взеха 1 точка от 12 мача

Абе неграмотен, то се дава 1 мач, 3-4 или 5-6! Тука става въпрос за цели 10 години! Схващаш ли, бе мунчо? А колкото до успехите или неуспехите им в Европа, първо ги сравни с останалите отбори, после критикувай. Има ли някой отбор да е направил нещо по-вече? И второ, когато играеш в слабо първенство. Когато основните ти конкуренти са куците коне от хибридния оранжево-червен мелез и сините евроидиоти, какви международни успехи можеш да очакваш? Логика! На всякъде по света е така. Слабо вътрешно първенство - слаби резултати в международните срещи, включително и слаб национален отбор!

Ти луд ли си.Играе се до ГОЛ.Ако не вярваш питай БФС

е минималното добавено време, АХА!

няма как да кажат официално че ще играят колкото трябва, за да бутат на кренвиршите

Лудогорец заслужаваше победата толкова колкото и Ботев равния.Терена беше ужасен.В такава кал топката е бавна,хлъзгава,а бутонките все едно ги няма и играеш с гуменки.Така,че с късмет или не,браво на момчетата и честито на шампиона.

По добре на къра да бяха ги пуснали стадиона беше пълна мизерия

Играло се е до хол накрая. Колко минути е вдигнал четвъртия съдия? Никъде не пише