Коментари - Манчестър Сити оцеля в корида в Мадрид и е последният полуфиналист | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

За фенове, които поддържат играта на дюшекчиите. Освен да не виждат и да не разбират, друго обяснение нямам. Като украинците.....

Всички знаят стила на Атлетико. Но защо, специално за този мач, се акцентира само на него. Хубав, лош, второто полувреме го наложиха над този на МС и както мачът завърши 0:0, така можеше да е и 2:0. Защо никой не коментира как прехваленият стил на МС катастрофира и през последните 20 минути на мача не знаеха къде са - бавеха времето и се търкаляха по терена, да убиват темпо и да бавят време. Със сигурност не за кеф на феновете си. Червеният картон на Савич беше "нарисуван", ама в същата ситуация оня, с привързаната глава, имаше "нарисуван" жълт картон за симулация, който щеше да му е втори. Съдията също изтърва мача. Още в средата на първото полувреме, когато при отнета топка и скоростна контраатака, приключила с нарушение срещу човека с топката, спести картон. Който е гледал мача, трябва да се сети. Който не се сеща, само си е губил времето да виси пред телевизора. И още нещо. Мачът бе всичко друго, но не и скучен. А най-интересните срещи се получават, когато съперниците играят с различни стилове.

Мача беше една корида и колко футболисти осакатиха тия касапи но явно има хора които обичат да гледат само зрелища а не футбол.Този отбор трябва да бъде жестоко наказан за излизанията на треньори и помощен персонал на терена в редовното време и да го изключат от ШЛ за 3 год.

До ЛивЕрпул. Колко? Кажи число, защото иначе е колкото да се намираме на лаф. Да ти помогна. Първо -пукната глава на №47. Ситуация - скача футболист на Атлетико за висока топка. Отиграва я. За същата топка със закъснение скача 47 , който е с половин глава по-нисък. В резултат при падането на отигралия топката, той запазва равновесие, като рарперва ръка и оня, който отива нагоре се нахаква в лакътя му. Никакво нарушение. Ако беше обратното, удареният да е отиграл и другият да го изхака, докато отскача, тогава нарушение+червен картон, при разбита глава. Второ - за контузията на защитника, когото впоследствие смениха - прави закъснял шпагат и при падане се удря в коляното на нападателя, стигнал първи до топката и я отиграл. Никакво нарушение. Трето - Скача вратарят на Челси да избива висока топка, отиграва я и при падането си се сблъсква със съотборник, покриващ нападателя, атакуващ топката. Следствие -лежи 3 минути на терена. Каква е вината на нападателя, само любителите на паркетните танци знаят. Четвърто - Прави Савич шпагат на тъча, избива топката и наистина рита в глезена съперника си. Безспорен червен картон. Да ама оня се тръшна на игрището и взе да се търкаля, сякаш са му отрязали крака. И като видя, че ще излезе от игрището, зави, че да лежи на терена и играта да спре. 100% симулация за жълт картон, а имаше вече един. Какво е виновен който и да е за това, че съдията на мача е неадекватен? Та така. Футболът е контактен спорт. Във всеки трети мач има контузия с кръв, а във всеки втори, ака не във всеки, напускащ с травма футболист. Който не иска контузии, да не влиза в борба за топката. Ама такъв едва ли ще намери място в професионален отбол, нежели в МС.

Да бе, те там разни Кансело, Стоунс, Родригес играха като балерини... последните минути гражданите не знаеха на кой свят се намират, добре, че имаха късмет.

Всеки Савич в един момент намира своя Вини Джоунс. Рано или късно, но винаги. Да му го пожелаем от сърце.

Черногорецът Савич заслужаваше 6-7 жълти и 2-3 директни червени картона. Съдията бе много милостив към него. Балканецът се отърва само с един жълт, а червен получи Фелипе. Савич е добър ученик на треньора Чоло, който също правеше такива изпълнения като футболист

Съдията спести доста картони на испанците. Груба и неспортсменска игра.

Ч. Симеоне: - от другия сезон ще се пробваме в ръгбито.

Единият от коментиращите в студиото на БТВ-Action толкова се радваше на испанците, че чак ми идваше да си счупя телевизора.Били мъжкари, биели се мъжки и това му липсвало.Пълен дебил.И тоя тръгнал да ми коментира и да лазяснява на младите...После се сързим защо гледаме побоища по стадионите.

Всичките коментатори от Думузовите канали са пълни слабоумници!

На чоло симеоне трябва да му забранят да практикува треньорската професия във футбола. То бива антифутбол, ама това беше грозно. Язък за яката публика.

Да,де,ама сълзи "антифутбол*два пъти играха финал в ШЛ.И бяха на косъм.А публиката ценява резултатите.

Най - грубият испански отбор атлетико Мадрид, срам и позор ! Съдията пожали поне още двама играчи от тях, за червени картони !