Коментари - Световният №101 отново се превърна в кошмар за Гришо, изхвърли го от Мастърса в Рим | corner.dir.bg

Коментари - Световният №101 отново се превърна в кошмар за Гришо, изхвърли го от Мастърса в Рим | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 60

Папата бил голям фен на тениса, може да направи Гришо кардинал, ако приеме католицизма

То това е ясно че тоя некъдърник си продава мачовете иначе как ще е милионер:)Продажно копеле!Този е срам за спорта!

На кауна 80% от доходите са от черно тото Дълги години в щабчето му бе внукът на най големия дилър на залози Как без титли е направил 30 милиона!? Последното отпадане бе очаквано загуба с 2 на 0 бе котирано с коефициент 13.....Те така най лесно е да. Играеш срещу себе си

Уверено вървиш надолу и нямаш спиране край с Гришо вече

Нашият страхотен полов атлет.

Според мен Григор изобщо не мисли за тенис в момента покрай новата мексиканка. Само той си знае какво му е в главата.

Коеф.бе 11 аз и кауна спечелихме аз 12 000евро той поне 1,2 Милиона, Наздраве.

Не му е акълът в тениса тези дни, то е видно от самолет. Нова булка има тук за обгрижване и резултатите са предизвестени. Хубавото е, че новите булки се задържат за кратко и после Гришо пак влиза в релси.

Защо постъпват така жестоко с моя любим герой Гришо ? Преди достигаше до трети кръг, сега го изхвърлят в първия. Това е несправедливо.

Нервен ми се струва!

Новата му е виновна, много го е изстискала и нема сили.

За съжаление мислите и приоритетите на Григор в момента не са за тениса, а за мексиканската актриса. Влезе в топ 10 след като заряза румънската циганка, но сега е по-сложно. Актрисата си има ангажименти и си ги гони а пък нашият само отбива номера на турнирите. Ще има слаб сезон докато се освети.

На 33г.е,СИЛИТЕ МУ СВЪРШВАТ!!!С,мачкай,Гришо,НЕ СТАВА.

Нищо, заплес такъв, нали имаш нова клесугерица....

Вятърничав и лабилен путьо с обръснати крачета и розово екип че.

Винаги съм го защитавал от хейтърите, но тая бездушна и вяла игра днес и на мен ми дойде вповече. Ха дано се стегне, ама надали.

Има пари човека, за какво му е да се мъчи да е в топ 10 или там топ не знам какво си, нека си 3бе на воля докато е млад...

Нали е влюбен сега- това е като да си на три ракии!

Хем тенис, хеме мадами не става!

на този не му ли омръзна да пада ?

А допреди две седмици като биеше къде се беше скрил, мишок?

Гришо тренирал в 101 дискотеки.

Що, по престижно щеше да звучи 33... Екстра си е у 33.

То и Маша Шарапова ше го тепа на корта като мече у дирек.

Гришо ако беше се кротнал с някоя красива, но непопулярна мацка, щеше да има поне няколко титли от Шлема. Но той си знае най-добре. Постигна много, но и качествата и потенциала му бяха за много повече.

Гришката е топ, е сега малко по-малко топ, но днес явно не му беше ден! Гледа мача от близо, дано поне сега види и Папата, и гоу хоум!

критиците му - е не може да ви наебе сичките, хюмнета безполови.

пръцна ли

има повече успехи от всички останали българи в тениса. Колкото, толкова оттук нататък.

Давай Гришоооооо!!!

Гришо играе най-добре когато няма гадже. Сега някаква мексиканска звезда се появи и развали работата.

е виновен, друг извод няма....

Спрях да го шибам отзад ... и ето резултата ! А колко пари раздадох на руснаци и араби за същото ... за малко да фалирам !! Само бой, ебане и тесни обувки за тоя помияр !!!

На предпенсионерите тъй им са случва...

Ха ха ха

Обаче да праска корви нема грешка!

Боли го..., а пък може и наистина да го боли :)

Е..ча е с изпити сили и акъла му е в онази нова...с-ва! Така ще е !

Екстра. Една прекрасна новина. Сега ще спрете да ни занимавате с кауня поне до следващата издънка.

Гришата се плоди с мехиканка не го мислете

Не го закачайте! Той сега е в любовен период!

Кандидат пенсионер.

Проблемът е в поредната куува.

А тая позьорщина, дето чупиш ракети, за да подскажеш и унижиш противника, че е по-слаб от теб и незаслужено те е бил и да поажеш на публиката, че не е нормално да паднеш.... е голяма селяния.

се е от най големия ганьо

Нищожеството от Монако потвърди реномето си.

Италианците са спецалисти на червено

Италианците имат 10 тенисиста в топ 150. Ние само един.

Розофко екипче със същите лекета. От преди писах че се чака загуба

Браво, Гришо. Великолепен мач срещу много силен тенисист, чудесни отигравания, спечелени цели 8 гейма, ти напишваш своя път в големия тенис. Бъдещето е пред теб, Гришо!

Пасаро е железен, няма грешка. Класата си е класа. Все пак е в топ 20, има стотици мачове зад гърба, огромен опит. Гришо може да е доволен, взе вече 8 гейма, бори се много и така натрупа безценен опит при големите. Тепърва ще жъне успехи в тениса. Пасаро просто защити мястото и реномето си, Гришо няма от какво да се срамува.

Голям е Гришо, макар и с кански усилия, но взе 7 гейма на Пасаро. Пасаро дори се поизпоти леко. Вече може спокойно да доиграе мача, като направи и атрактивно отиграване за публиката, а букитата доволни да отнесат паричките на глупаците.

Айде Гришо, ти можеш. Можеш да вземеш още един гейм на Пасаро. А ако имаш късмет дори и два.

Много е тежко да играеш срещу 15 тия в света, когато си 101. Липсва му класа на Гриши, постоянно го брейкват, иначе днес му вървше и записа пробив, но италианеца е класа, много опитен, много прецизен, спокойно разиграва, с много добре насочени удари, отработен сервис, много е опитен, застава на точно място, планира разиграванията, а Гришо разчита само на младостта си и опита. Дано успее да покаже нещо във втория сет и не падне на нула, но италианеца веднага почна да го гази. Нищо, като понатрупа малко опит Дришльо може и да записва сетове срещу Пасаро.

Не, тежко е да играеш срещу 101-ия, когато си 15-и. Срещу подценен противник се играе мноого тежко.

Въпросът е дали мексиканеца снощи е прекалил със страпоня или Дришу е игра л и тото?