Пет гейма мъка, но все пак победихме Австралия на волейбол

Падна голямо треперене във Варна срещу един от най-слабите отбори в Лигата на нациите

Обратно в новината

Коментари - Пет гейма мъка, но все пак победихме Австралия на волейбол | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Много са ни калпави волейболистите ... Такава уникална посредственост цари сред волейболистите ... И липса на желание за игра и себераздаване, както и липса на елементарни волейболни умения ...... Такава липса на постоянство и издръжливост само при нас се получава .... Та те не могат да бият с разлика в геймове Кенгурата(Австралия) и Самураите(Япония), та ще бият третия отбор на Жабарите(Италия) ..... Заслужавахме категорична загуба с 3-0 срещу Австралия .... Безобразно слаба игра .... и незаслужен късмет .... Нашите примадони прима балерини не могат да изиграят на високо ниво три поредни гейма за да спечелят евентуално с 3-0, какво остава да играят в пет геима срещу топ отборите в света .... Всичките ни успехи са плод на невероятно щастливи обстоятелства и на невероятен късмет в даден мач, отколкото на реални физически и технически умения .... Загубите от Португалия най-вече, от Китай и от Япония, преди 20-30 години биха се сметнали за кощунство и абсолютно невъзможни, но сега са нещо нормално и в реда на нещата .... Волейбола ни върви стремглаво надолу към дъното .... благодарение на ината на инж. данчо лазаров и кликата около него....

Пълна пародия на държава! Национален отбор го дават по платена телевизия ха ха ха ха...

Имаме удпехи в индивидуалния спорт,а сме трагедия в колективния,с изключение на художествената гамнастика.

Да бяхме пуснали футболния ни отбор !!.. Тогава нямаше да има 5-ти гейм..