Пет гейма мъка, но все пак победихме Австралия на волейбол

Падна голямо треперене във Варна срещу един от най-слабите отбори в Лигата на нациите

Обратно в новината

Коментари - Пет гейма мъка, но все пак победихме Австралия на волейбол | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Да бяхме пуснали футболния ни отбор !!.. Тогава нямаше да има 5-ти гейм..

Имаме удпехи в индивидуалния спорт,а сме трагедия в колективния,с изключение на художествената гамнастика.

Пълна пародия на държава! Национален отбор го дават по платена телевизия ха ха ха ха...

Много са ни калпави волейболистите ... Такава уникална посредственост цари сред волейболистите ... И липса на желание за игра и себераздаване, както и липса на елементарни волейболни умения ...... Такава липса на постоянство и издръжливост само при нас се получава .... Та те не могат да бият с разлика в геймове Кенгурата(Австралия) и Самураите(Япония), та ще бият третия отбор на Жабарите(Италия) ..... Заслужавахме категорична загуба с 3-0 срещу Австралия .... Безобразно слаба игра .... и незаслужен късмет .... Нашите примадони прима балерини не могат да изиграят на високо ниво три поредни гейма за да спечелят евентуално с 3-0, какво остава да играят в пет геима срещу топ отборите в света .... Всичките ни успехи са плод на невероятно щастливи обстоятелства и на невероятен късмет в даден мач, отколкото на реални физически и технически умения .... Загубите от Португалия най-вече, от Китай и от Япония, преди 20-30 години биха се сметнали за кощунство и абсолютно невъзможни, но сега са нещо нормално и в реда на нещата .... Волейбола ни върви стремглаво надолу към дъното .... благодарение на ината на инж. данчо лазаров и кликата около него....