Коментари - Съкрушените холандци: Бяхме толкова близо ... | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ама поне не паднаха с егати резултата. шоуто ще продължи без вас.

Искам да кажа на Де Лихт ,че ако реферът си беше направил профилактика на хронометъра при мен ,може би преди третия гол на Тотнъм мачът щеше да е свършил. Повече уважавайте труда на часовникаря , за да не роните горчиви сълзи по-късно !

Ако гредата на Зийех бешв влязла!!!...Ако гола не Тотнъм не бе изчистен от гол линията а гредите на Тотнъм бяха влезли....айде коментари след мача

Да нямаше нищо общо от втортик, на тез от сряда за 30 минути им вкараха 3 гола, на тия от вторник за 90 им вкараха 4.... Барселона се разходи 90 минути мислейки, че Ливърпул ще се бият сами, а Аякс се разходи 30 минути, мислейки, че Тотнъм ще се бият сами.... Зверско подценяване след като водиш с 2-3 гола и абсолютно неадекватна тактика при този резултат....бих казал, че и в двата мача тренерите на отпадналите отбори бяха основните виновници!!! Иначе освен другото, ясно е, че Барселона само с Меси не може се оправи, нужни са играчи като Шави, Иниеста, Неймар.....а Аякс, за съжаление само след месец ще му изкупят играчите и приказката свърши....до след 10-15 години пак...

Мача нямаше нищо общо със срещата от вторник.Това беше истински двубой но защо имаше 6 минутно продължение?

продължението си беше ок. само на съдията му лепиха жиците повече от минута. отделно имаше по 30 секунди куфеене след всеки гол.... та така.

Това куфеене е от полза на другите бе, особено ако догонваш резултат. И колко спестиха от куфеенето?