Коментари - Саудитският план: Светът е против, но в Рияд вече работят за Мондиал с 64 отбора | corner.dir.bg
назад

Саудитският план: Светът е против, но в Рияд вече работят за Мондиал с 64 отбора

Лобизъм, скрити спонсорски сделки и план за още по-мащабно първенство

Обратно в новината
| Редактор : Венислав Кирилов

Коментари - Саудитският план: Светът е против, но в Рияд вече работят за Мондиал с 64 отбора | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 12

Кой е този "свят", дето бил против Риад ?? САЩ ли, Китай ли, Русия ли, Южна Америка ли, Африка ли? КОЙ....???

Гонзо е за 128 отбора, имаме шанс!

"Само в сферата на предположенията е дали в тези преговори има намесени пари и директни или индиректни подкупи. " Такива съобщения са по-скоро за отдела "Вицове".

Зеленски като победи рашистите ще организира световно първенство в Украини нали и там имало полезни изкопаеми за трилиони долари и Украини ще цъфне и върже подобно на Южна Корея когато се отскубне от руския октопод? Очакваме новият икономически гигант в близко бъдеще да е в Европа и да скрие шапката на чаршафите в Азия.

Така ще е а рашистите ако не са се разпаднали ще бъдат наказани и няма да играят.

Колкото гледах това в Катар, толкова и това в СА ще гледам. Не копнея за футболни емоции между Индонезия и Никарагуа.

Ти не копнееш ама стига 200 млн. индонезийци да са пред екраните.

Ще ви кажа някои факти. Много са богати, но това не значи, че не си знаят парите. Саудитска Арабия има същия БВП като Турция. Въпроса е, че знаят как се управлява държава и знаят какво да правят с парите си. Друг факт е, ще България има 50 % от БВП на Катар който има 200млрд. Защо Катар има перфектна пътна инфраструктура и пари а ние нямаме и 5% от това което те имат като капитал? Защо българина европеец не може един стадион да построи а камиларите организираха световно първенство? Очевидно не само парите са проблема. Колкото и бедна да е една държава със 100млрд. евро да не може поне малко да пооправи инфраструктурата си това е непонятно. Най-смешното е, че ние българите вместо да погледнем тези факти се заблуждаваме от пропагандата, че там потъпквали човешките права, нямало да продават бира и т.н и взимаме отношение по политически въпроси.

Ние ще чакаме световно със 128 отбора за да се класираме

По-скоро, "За са имаме шанс, да се класираме ..." :)))

И с 128 отбора не е сигурно, че ще класираме. Но ако е с 256 отбора сме сигурни участници.

Kalin

Празни стадиони това ги очаква а и това клубно с платения канал също ще бъде провал.Но тях не им пука защото не си знаят парите и за какво да ги херчат даже и да ги пропилеят.