Селекционерът на Англия може да получи титлата "сър"

Борис Джонсън иска да награди Гарет Саутгейт за постиженията на Евро 2020

Обратно в новината

Коментари - Селекционерът на Англия може да получи титлата "сър" | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

С един удар в очертанията на врата за 120 минути ставаш рицар на Британската империя! Какво ли щяха да му дадат ако бяха нанесли поне още един удар? :)

Кво е тва "сър" па и те? Да му дадат там нещо като везир, махараджа или в краен случай - паша. Така и така води отбор на африкано-циганска страна.

Ако ще дават титлата, да я дадат на системата ВАР. Тя е с по-големи заслуги от тоя измислен треньор...

Най добре да получи титлата "негър"

Нищо ново под слънцето!!! Господ дава /гол след 116 сек./ ,но в кошара не вкарва / няма титла /!!! Слаба тактика особенно второто полувреме !!! Елементарно ""СЪР ''Бог да пази КРАЛИЦАТА !!!

Англичаните са големи олигофрени, та той този провали отбора.

Сигурно,за дето ги провали .

Да направят сърове и тримата, които изтърваха дузпи

За да няма дискриминация, най-добре е оттук нататък, докато се изравнят бройките, сърове да стават само черни и обратни.

Изключително умерен и примерен в изказванията си,интелигинтин мъж,никога не се изхвърля,много го харесвам, напълно заслужава званието.Дузпите са 99% късмет,

"Дузпите са 99% късмет," Да бе, те тея дето тренират изпълнение на дузпи са глупаци. По добре да играят на тото. За тренировките на вратарите да не споменавам

Саутгейт е проста подлога и играта му го доказва. Не смее да се пусне в атака, че току виж отбора му загубил с разлика 3-4 гола. Единствената му цел е точно това, да получи някакво признание, нищо повече, ако имаше реална цел да печели, футбола на националния им отбор щеше да е съвсем различен, а не като водят с 1 гол да играят 6-3-1 или 7-2-1. Смешник, пълен смешник. Дузпите с Италия го доказват тотално. Пускаш играчи, които не са били под стрес 120 минути, не са загрели и още имат жълто около устата, какво очакваш да стане? С този отбор на Англия трябваше отдавна да е спечелил тоя турнир ако знаеше какво прави. А какъв лицемер е да не почвам - българите сме били расисти, нали така ни нарече? Какво става сега в собствената му държава-кенеф?

Е как, с този гениален ход да направи 2 смени в 120 минута и да им даде да бият дузпи, при положение, че не са дори загряли като хората. Не сър, ами два съра. Естествено, да направят сърове и онези по-тъмничките, дето отърваха дузпите.