Коментари - Шоуто бе факт, но Медведев не трепна пред Кирьос в мача на турнира (резултати) | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Руснаците трябва да ги изгонят от всички световни турнири. Да си играят в техен турнир със С. Корея и руската кочина и публика от жужето пут и пухчо Ким.

И защо според теб ,трябва да стане това "изгонване"? Защото в момента доминират във световният тенис ли? Ами това е спорт,в който побеждава по-добрият-само лични качества,нищо друго. Е ако искаш ,нека да направят друго - да им спретнат по един цирк-тип Джокович, и готово. Тогава може и куция англичанин, испанският наркоман, че даже и това нещо, наречено Кириус, може да имат възможност да победят. Един съвет - за трол, трябва и малко мозък - така че , и за такъв не ставаш.

Защо да изгонят руснаците от спортовете, лайнарче ? А дали да вземат автоматично да сложат приятелите ти - янките на първите места, останалите - от второ нататък.

Догодина забрана и за Медведев ха ха ха

Кирьос е голям гашник. Медведев добре го отупа

"Все пак в него логиката възтържествува и световният №2 Даниил Медведев победи със 7:6(1), 6:4, 4:6, 2:6 за два часа и 58 минути." - какво стана в петия сет :)

Хайде оправете резултата в четвъртия сет. Както сте го написали излиза равен. 6-2 за Медведев е, а не 2-6.