"Славия" млъква за медии до финала срещу "Левски"

"Белите" няма да подценяват първенството, въпреки че им предстои мачът на сезона

Обратно в новината

Коментари - "Славия" млъква за медии до финала срещу "Левски" | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Такива подаръци БФС никога не е давал, при това няколко пъти. Славия "победи" Етър на четвъртфинала с цинично съдийство. Две измислени дузпи и 2:1. Тогава онзи клоун от Добрич те само се изгаври с болярите, ами дори показа среден пръст на озверялата от несправедливостта публика. И какво - признаха от БФС, че има сериозни съдийски грешки, повлияли на резултата, наказаха го за 2 мача и толкоз! Етър си остана с омерзението на тотално ощетен отбор. Сега същото с Ботев. Е, може би на Венци са му обещали подарък Купа? Дано поне на финала Славия победи говедата, така да поизмие срама от подарените им четвърт и полуфинал.