Коментари - Тежка вечер за испанските тимове, Севиля все пак оцеля в Загреб (Резултати) | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Нещо не разбрах. Има ли кой да преведе? Лацио елиминира Порто с 2:2 в Рим, след като бе спечелил с 2:1 първия мач у дома. Чиро Имобиле даде перфектен старт на италианския тим с гол в 19-ата минута, но Мехди Тареми и Матеус Урибе обърнаха резултата. Порто игра страхотно през второто полувреме и не остави съмнения, че заслужава да продължи. Лацио отвърна с гол на Каталди в добавеното време, но той не стигна.

да Реал Сосиедад отпдна, но Севиля продължава, ще продължат Барселона и Бетис. Аматьориски сайт

Лацио елиминира Порто с 2:2 в Рим, след като бе спечелил с 2:1 първия мач у дома. Дираджии- спите ли????????