Коментари - ЦСКА пак се измъкна в края и оглави класирането след драма със Славия | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ЕГАТИ И КАЛИТКОВСКИТЕ КЪСМЕТЛИИ ЦЕЛИ 4 КРЪГА ..... РАНО ИЛИ КЪСНО СТОМНАТА ЩЕ СЕ СЧУПИ ....

Можем и го правим и ще го правим !!! А на вас оставаме възможността да мучите МУ.......УУУУУУУУУУУУУУУУУУ !!!

Горката „Славия“ цяло 2-ро полувреме с човек повече ги беше страх да минат центъра, да не вземе, да стане нещо! Играха в стил „ела вълчо изяш ме“, и накрая, като видяха, че отсреща са много, ама много зле, сами се принудиха да се бият! Порноспектакъл с ниско качество, с водещи актьори: - ЦСКА с червени фланелки и бели гащета; - Славия с бели фланелки, без гащи….

платиха ви заплатките и ви опънаха на сред герена кат евтини к.рви,хаха ! Саамо веднъж

А какво мисли прасето-нерез, дебелака на СИК - Венци Маджов?

на Венци Тумбака!

Отборът на ЦСКА играеха с такова нежелание.Едва се разхождаха по терена и като че ли им беше все едно дали ще спечелят мача.Вече втори мач печелят в последната минута с автогол.С тази разходка по терена как ще печелят в лига Европа? Белчев не може ли да се справи с това нежелание да играят? Вижда се,че и на него му е гадно като ги гледа.Дано по нататък се стегнат?

По двата жълти и съответно червен картон, имаше много гел.

Признавам, честно, че шоуто "Българско футболно първенство" много ме забавлява и очаквам в някои от бъдещете представления, да видя как един от съдиите вкарва гол, на който и да е от съперниците!!! Успех!!! Тичам за пуканки!!!

Славия се би сама в последната минута, за да не може "зеленият" съдия да прецака мача.

Това ЦСКА ли е или Литекс, а може би Кърпачев-Ловеч. Джуджето мутра и спорт, несъвместими неща.

А ние всички знаем, че сте вечно посраните Евроидиоти от ВЕКОВЕНЪ ИДИОТЪ. Такова ужасяващо прозвище няма никой в България и извън България и никой не може да ви обърка за друго нещо.

Първи сме - Съдийте ни започнаха. Миналата година почти не ни пипаха, защото нямаше смисъл. Даже леко пренебрегнат започнах да се чувствам по едно време :) Ще се разбере за какво иде реч в следващите кръгове, това е истината... Боя се само от сега нататък да не ни дават максимум продължение 1 минута, че лошо... :)

Ако Чичо Венци беше кметът на Монтана, а ние бяхме Леевски, тоя мач го взимахме 4:0 без проблем. Ама понеже не сме и 1:0 стига.

Червеният картон, беше силно преувеличен. С тези афро-футболисти, дето са доста длаби, ЦСКА го очаква тъмно бъдеще! ЦСКА винаги са имали нападателен стил, сега не е така-много жалко.

И сега съдията какви обяснения ще дава на Домуса.

Ще каже "Аз направих необходимото, но тия от Славия постоянно лежаха и накрая си вкараха автогол"

Нищо! Само съдията не разбра, че мача е уговорен!

От делече ти личи евроидиотското мислене, свикнал на милиционерите постоянно да им уговарят мачовете, за да ги съживяват.

Тъпо! Да уговориш мач, дето победният гол ще дойде в последната минута на добавеното време, без да включиш съдията, де. Щото ще свири края минута по-рано и язък за уговорките и отишлите нахалост покрай това ресурси.

Мутренските времена продължават! Далавера и пак далавера! България в следващите 100 години няма да има свестен национален футболен отбор! Честито на печелившите!

Не може да се показват подобни червени картони!!! То бива подкрепа, но чак толкова грозно да става не е нормално! Но съдбата наказа "белите" по най-лошия възможен начин - с автогол в добавеното време! Интересно как ще коментира сега нещата "капацитетът" Стефанов.

Кой сега е номер 1 ???? А кога Лудогорец или Евроидиотите от ВЕКОВЕНЪ ИДИОТЪ ще ги оставят с човек по-малко за два пресилени жълти картони само в рамките на няколко секунди? Кога? Кога? Мафия!

Гришата кога ще бега у Дубай?

биха Монтана и се помислиха за световни шампиони.

Е споко, те Монтана ще бият комикрето и всички ще са доволни. Няма всеки мач на тирето да продължава по 96-97 минути