Коментари - ЦСКА пак се измъкна в края и оглави класирането след драма със Славия | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Гришата кога ще бега у Дубай?

биха Монтана и се помислиха за световни шампиони.

някой измуча!

Кой сега е номер 1 ???? А кога Лудогорец или Евроидиотите от ВЕКОВЕНЪ ИДИОТЪ ще ги оставят с човек по-малко за два пресилени жълти картони само в рамките на няколко секунди? Кога? Кога? Мафия!

Не може да се показват подобни червени картони!!! То бива подкрепа, но чак толкова грозно да става не е нормално! Но съдбата наказа "белите" по най-лошия възможен начин - с автогол в добавеното време! Интересно как ще коментира сега нещата "капацитетът" Стефанов.

Мутренските времена продължават! Далавера и пак далавера! България в следващите 100 години няма да има свестен национален футболен отбор! Честито на печелившите!

И сега съдията какви обяснения ще дава на Домуса.

Ще каже "Аз направих необходимото, но тия от Славия постоянно лежаха и накрая си вкараха автогол"

Нищо! Само съдията не разбра, че мача е уговорен!

Червеният картон, беше силно преувеличен. С тези афро-футболисти, дето са доста длаби, ЦСКА го очаква тъмно бъдеще! ЦСКА винаги са имали нападателен стил, сега не е така-много жалко.

От делече ти личи евроидиотското мислене, свикнал на милиционерите постоянно да им уговарят мачовете, за да ги съживяват.

Ако Чичо Венци беше кметът на Монтана, а ние бяхме Леевски, тоя мач го взимахме 4:0 без проблем. Ама понеже не сме и 1:0 стига.

Първи сме - Съдийте ни започнаха. Миналата година почти не ни пипаха, защото нямаше смисъл. Даже леко пренебрегнат започнах да се чувствам по едно време :) Ще се разбере за какво иде реч в следващите кръгове, това е истината... Боя се само от сега нататък да не ни дават максимум продължение 1 минута, че лошо... :)

Е споко, те Монтана ще бият комикрето и всички ще са доволни. Няма всеки мач на тирето да продължава по 96-97 минути

Това ЦСКА ли е или Литекс, а може би Кърпачев-Ловеч. Джуджето мутра и спорт, несъвместими неща.

Славия се би сама в последната минута, за да не може "зеленият" съдия да прецака мача.

А ние всички знаем, че сте вечно посраните Евроидиоти от ВЕКОВЕНЪ ИДИОТЪ. Такова ужасяващо прозвище няма никой в България и извън България и никой не може да ви обърка за друго нещо.

Признавам, честно, че шоуто "Българско футболно първенство" много ме забавлява и очаквам в някои от бъдещете представления, да видя как един от съдиите вкарва гол, на който и да е от съперниците!!! Успех!!! Тичам за пуканки!!!

Защо да поръчвам от вас като в палатките на Орлов мост правят пълна програма за две бири. А понякога има и промоции с безплатно духане.

По двата жълти и съответно червен картон, имаше много гел.

Тъпо! Да уговориш мач, дето победният гол ще дойде в последната минута на добавеното време, без да включиш съдията, де. Щото ще свири края минута по-рано и язък за уговорките и отишлите нахалост покрай това ресурси.

Пълна програма и промоция духане! Ти като нямаш сефте в тази материя, поне някое образователно филмче не си ли гледал?

Отборът на ЦСКА играеха с такова нежелание.Едва се разхождаха по терена и като че ли им беше все едно дали ще спечелят мача.Вече втори мач печелят в последната минута с автогол.С тази разходка по терена как ще печелят в лига Европа? Белчев не може ли да се справи с това нежелание да играят? Вижда се,че и на него му е гадно като ги гледа.Дано по нататък се стегнат?

на Венци Тумбака!

А какво мисли прасето-нерез, дебелака на СИК - Венци Маджов?

Горката „Славия“ цяло 2-ро полувреме с човек повече ги беше страх да минат центъра, да не вземе, да стане нещо! Играха в стил „ела вълчо изяш ме“, и накрая, като видяха, че отсреща са много, ама много зле, сами се принудиха да се бият! Порноспектакъл с ниско качество, с водещи актьори: - ЦСКА с червени фланелки и бели гащета; - Славия с бели фланелки, без гащи….

платиха ви заплатките и ви опънаха на сред герена кат евтини к.рви,хаха ! Саамо веднъж

Можем и го правим и ще го правим !!! А на вас оставаме възможността да мучите МУ.......УУУУУУУУУУУУУУУУУУ !!!

ЕГАТИ И КАЛИТКОВСКИТЕ КЪСМЕТЛИИ ЦЕЛИ 4 КРЪГА ..... РАНО ИЛИ КЪСНО СТОМНАТА ЩЕ СЕ СЧУПИ ....