Последната минута се оказа щастлива и донесе първи успех на ЦСКА от август

"Червените" бяха на минути от нова издънка, Царско село пък бе без треньора си Любо Пенев

Обратно в новината

Коментари - Последната минута се оказа щастлива и донесе първи успех на ЦСКА от август | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Чунким сефте

Ей, подлоги на гелосания, трябваше да върна 15 секунди назад да видя положението. Макя ви мръсна

ЦСКА Ловеч или ЦСКА София 2148 ?

2-3 защитници пред вратата стояха като кегли , а един спътник съпровождаше черничкия и го чака да центрира .

Има ли гол-има.КРАЙ.

Преди топката да се удари в ръката на играч на ЦСКА топката срещна ръка на играч на Царско село и от там рекушира в ръката на играча на ЦСКА.

За мен самият гол не е нередовен. Просто не беше отсъден фаул за ръка около 10 секунди, 4 паса (първият пас беше назад към защитата) и поредица от финтове преди гола. Това в никакъв случай не е подарен и нередовен гол.

Говедата защо се размучаха в обора? Да не би защото съвсем скоро ще ги изхвърлят в окръжната група... И там какви мачове ги чакат, с Устрем от Горно Надолнище, с Буря от Десет Могили, с Ураган от Долно Уйно... Ехааа... успех говеда!

Абе май вие , свинете, трябваше да играете там , ама вие излезнахте леки женит.е. проститутки на гнома. А ние ако трябва и там ше играем но няма да сме приипоци като вас.