Коментари - Изключително! Цвети Пиронкова заслужи четвъртфинал срещу Серина Уилямс | Корнер.dir.bg

Адиос Цецо

Не разбрах,срещата свършила ли е?От половин написана статия на Дира ,как да разбереш?

Успех на Цвети!

При 5:4 в първия сет, към момента играе страхотно. Последния гейм направи брейк с много ефектни отигравания. Дано продължи в същия дух и да победи днес!

не е Гришу

Super 1 set!

най-вероятно ще се осере някъде като повечето българи.

ли се осра, припок ?

Тити ревльото да гледа!

ДАВАЙ АЛИ, СМАЧАКЙ ТАЗИ БУЛГУРСКА ПАЧВРА!

Цвети ще се бори с брат Уилямс...

Трябва ѝ само да запази хладнокръвие и да си играе играта. И на нея ѝ личи умората от последователните мачове, ама искам да я видя срещу Серина. Искам и на нея да ѝ извади нервите с хладнокръвие! Пък каквото ракета покаже... Успех, Цвети!

Ти къде научи български? Че и жаргон??

Защо си въобразяваш, че всички българи горят от патриотизъм към този прокажен народ и пишман-държавата му?

Айде, влаинката се удари на края на Дунава

Не се е удавила още. Недей така злобно...

Мачкай, Цветенце!

Тая е плоска като дъска за гладене Нема никакви цици

Според вас какво означава "на живо" ...

Щом е българка ще се идете на края. Залагам каса бира бутилка Бушмилс.

Твоето IQ е като на дъска за гладене

Цветето е нежно,но на полуфинал го чака мутанта Небула

Наша уж води ама всички знаем че ще падне, както всеки път досега

И като пада всеки път , как играе в 4-ти кръг!?!?? Дъ Тъ и Бъ

Яз ви казах - не мрете яко

Че донесе ли малко Ковид от Анеричко?

Като четеш коментарите, как да не се съгласиш , че 80% са дебили, идиоти и т.н?!

Гордееш ли се, че си дебил?

С теб сме Цвети!

Тая си е ТПП. Накрая се изкара на метото. Като всички от ГЕРБ.

Баж преди да си вземе сервиз гейма и да затвори мача, Цвети се спече и макар да направи после пак брейк, отново не успя да се възползва. Жалко, но това е реалността - отстрани е по-лесно, отколкото на корта. Сега ще й е доста трудно в третия сет - французойката ще има голямо психологическо предимство. Но каквото такова. И Цвети е човек. Дори и да отпадне, все пак поздравления за чудесното представяне на този турнир!

Цвети и да бие, в следващия кръг я чака назобен мутант, дето ни ковид, ни детектор на забранени неща го лови. Ама и него че бие.

Цвети е боец и ще се справи!

Сложила си е подплънки размер L-40 да изглежда че има цици.

Ако Цвети намигане на брат У. и последния ще полудее, т.е.ще почервенее... :х

Красивата жена и/без, пак е чаровна и желана...

Първите два гейма от третия сет са все едно си бият дузпи... Откъде тая енергия бе момичета?

Много хубав мач. Който и да падне, ще е несправедливо за него.

Тия цицки истински ли са на снимката?

Искам да гледам следващият мач на Цвети, в който тя побеждава Уилямс ! Вярвам, че ще го има !

Голям си дебил. Не че не си го знаеш... Не само, че е хубавица, но е и супер успешен спортист. А ти какво постигна в живота си? Тези "умни" изказвания ли са постиженията ти?

Мача дават ли го някоя от измислените ни телевизии?